dzisiaj: 105, wczoraj: 525
ogółem: 1 920 946

Rezerwy postraszyły faworyta!!!

• autor: bobel1983, 2011-08-21 14:07

W dniu 20 sierpnia 2011r. na własnym obiekcie drużyna Naprzód II rozegrała mecz z Jastrząb Bielszowice, mecz zakończył się wynikiem 2-4 i odpadnięciem naszej drużyny z Pucharu Polski , jednak...

nasi młodzi zawodnicy łatwo skóry nie dali. Mecz był debiutem dla każdego zawodnika tworzącego obecnie drugą drużynę (średnia wieku 17, 5 roku). Od początku było widać, że rywale do doświadczona ekipa jednak nasi piłkarze wielką ambicją i wolą walki niwelowali brak doświadczenia w seniorskich rozgrywkach. W jedenastej minucie licznie zgromadzeni kibice przecierali oczy ze zdziwienia po klika akcjach, nie zakończonych celem strzałem, Marcin Makowski wywalczył piłkę zagrał do Jakuba Bryłki  a ten kapitalnym strzałem umieścił piłkę  w okienku bramki Jastrzębia (trzecia bramka w trzecim kolejnym meczu tego piłkarza). Potem nasi chłopcy za bardzo cofnęli się we własne pole karne i rywale dwukrotnie wepchnęli piłkę do bramki. Pod koniec pierwszej połowy zaatakowaliśmy śmielej a głównym inicjatorem akcji ofensywnych był Robert Kuza, którego rywale wstrzymywali tylko faulami. Druga połowa była bardziej wyrównana ale znów po fatalnych błędach w obronie straciliśmy dwie bramki. W końcówce meczu Mateusz Bystrzowski po zagraniu Marcina Bytomskiego kapitalnym strzałem zniwelował trochę  straty. Mecz zakończył się wynikiem 2-4 i odpadnięciem z Pucharu Polski ale z postawy naszych chłopców należy się cieszyć!!! Piłkarz meczu _ Robert Kuza__