ogółem: 1 265 237

Orliki demolują Pogoń Imielin!!!!!!!!!!!!!!!!!

• autor: bobel1983, 2011-10-08 21:59

Orliki zdemolowały rywala!!!!!

W dniu 8 października 2011r. na u. Łagiewnickiej 80 znów było głośno, znów nie brakowało emocji i znów szalała nasza młodzież. Orliki tym razem miały za rywala drużynę Pogoni  II Imielin. Mecz rozpoczął się od szturmu Orlików na bramkę gości,

rywale praktycznie nie wychodzili z własnej połowy, za chwila kotłowo się pod bramką Pogoni. Bardzo dobrze zawody rozpoczęli Robert Halamus, Mateusz Kozik i Dariusz Gaszi oraz Robert Kuza.  W 7 minucie Robert Halamus wpadł w pole karny,  wychodzącego na czystą pozycja Halę sfaulował obrońca Pogoni, rzut karny pewnie wykonał Robert Kuza (3 gol w rozgrywkach). Jeszcze przez chwilę mieliśmy przewagę i całkowicie oddaliliśmy inicjatywę drużynie gości. W efekcie po faulu Mateusza Bystrzowskiego w polu karnym, rywale wyrównali z rzutu karnego. Stracona bramka zadziałała pozytywnie na naszych chłopców i znów widzieliśmy kilka składnych akcji, no i wreszcie nastąpiła 35 minuta meczu, kapitalna akcja całej drużyny Naprzodu, piłka jak po sznurku wędruje między Adamczykiem , Gaszim, Halamusem w końcu trafia do Roberta Kuzy wrzutka z pierwszej piłki i kapitalny strzał z półwoleja Mateusza Kozika i 2-1 dla Orlików!!!. Po przerwie i kilku zmianach (a boisko weszli , Michał Słota, Paweł Kubasa i Łukasz Borawski) jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo spychając rywali w ich pole karne, znów stworzyliśmy sobie kilka bramkowych akcji, jednak brakowało skuteczności i piłka minimalnie mijała bramkę gości. W końcu nastąpiły te szalone  ostatnie 10 minut meczu. Borawski podaje Dariusza Gasziego, w pole karne wpada Michał Słota i jest 3-1. Na trybunach szaleństwo a nasi chłopcy wcale nie zamierzają na tym poprzestać, znów akcja całego zespołu i Dariusz Gaszi wpada w pole karne, kilka zwodów i rywale muszą faulować. Druga jedenastka w tym meczu, do rzutu karnego podchodzi Kamil Stalmach  (czyli bramkarz) i 4-1 dla Naprzodu II.  Za chwilę sędzia kończy spotkanie, po naszych chłopcach nie widać zmęczenia. Orliki otrzymują zasłużone brawa od kibiców a potem udają się na poczęstunek. Humory dopisują i oby tak dalej. Warto nadmienić, że w meczu tym zagraliśmy bez Jacka Stasiewicza i Patryka Jeziorskiego (zawodnicy, Ci powoli wracają do zdrowia po kontuzjach).  Co to będzie jak jeszcze Ci zawodnicy, wrócą do gry…. Zagraliśmy w składzie:  Kamil Stalmach - Mariusz Adamczyk, Mateusz Bystrzowski, Marcin Bytomski - Robert Kuza, Kamil Rogalewicz (Michał Słota), Mateusz Kozik, Jakub Bryłka (Łukasz Borawski), Robert Halamus (Paweł Kubasa) (Przemysław Rynkowski).....................Piłkarz meczu : Dariusz Gaszi

Bardzo dziękuję rodzicom i przyjaciołom rezerw Naprzodu za przygotowanie bardzo smacznego posiłku dla chłopaków. Podobnie jak gra chłopaków organizacja "poczęstunku" była na wysokim poziomie.