dzisiaj: 185, wczoraj: 557
ogółem: 1 266 064

Porażka w Bielszowicach

• autor: bobel1983, 2011-10-23 12:52

Naprzód Lipiny przegrał z Jastrzębiem Bielszowice 0:1. Naprzód kończył mecz w dziewięciu gdyż czerwone kartki obejrzeli Robert Serek i Paweł Nawrot. Więcej poniżej:

W pierwszej połowie minimalną przewagę mieli goście z Lipin. Niestety na przeszkodzie do zdobycia punktów w tym meczu stanęła skuteczność i ... sędzia główny tych zawodów który pomógł gospodarzom!!! Dla Naprzodu śmiało mógł podyktować w pierwszej połowie dwa rzuty karne. Pierwszy za faul a drugi za zagranie ręką. W obu przypadkach sędzia nie reagował. Za to arbiter podyktował rzut wolny pośredni z 5 metrów za wypowiedziane niecenzuralne słowo przez bramkarza z Lipin. Po tym wolnym gospodarze zdobywają gola a wynik do końca pierwszej połowy nie ulega zmianie.

W drugiej połowie znów najważniejszą osobą był sędzia główny który ukarał czerwoną kartka Roberta Serka za rzekomą obrazę sędziego. Kto był na meczu widział i słyszał że nic takiego nie było! Kilka minut później wychodzący na czystą pozycje Marek Świerczyna na 15 metrze zostaje faulowany przez obrońcę z Bielszowic. Ku ździwieniu gości sędzia dyktuje rzut wolny z 17 metra a obrońca dostaje tylko żółtą kartkę. Pod koniec meczu czerwony kartonik ujrzał obrońca Naprzodu Paweł Nawrot. Mecz zakończył się skromną wygraną gospodarzy i sędziego 1:0.