ogółem: 1 266 116

Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: bobel1983, 2011-11-18 12:09

Po zakończeniu rundy jesiennej przyszedł czas na podsumowanie występów naszych "Orłów" w A-Klasie. Naprzód po świetnym początku rundy wyrósł na "czarnego konia" rozgrywek!!! Niestety końcówka w wykonaniu Naprzodu była fatalna. Więcej poniżej:

Na pierwszy swój ligowy mecz Nasi pojechali do Katowic-Dąbrówki Małej na mecz z tamtejszym Hetmanem 22. Po wyrównanym spotkaniu zasłużenie wygrał Naprzód 4:2.

W drugiej kolejce Naprzód zagrał u siebie z zawsze groźnym Kolejarzem 24 Katowice. Mimo prowadzenia 2:0 do przerwy zawodnicy z Katowic odrabiają straty i mecz kończy się podziałem punktów.

W następnej kolejce Naprzód zagrał w meczu na szczycie! z Pogonią Nowy Bytom. Po zaciętym meczu i golach Durasiewicza i Gawendy z karnego 3 cenne punkty jadą do Lipin.

W kolejny spotkaniu Naprzód u siebie rozjechał Lechię 06 Mysłowice 4:0. Okazji do zdobycia większej ilości goli nie brakowało a i gra wyglądała przyzwoicie. Nic nie zapowiadało nadchodzącego kryzysu zawodników z Lipin.

W 5 kolejce Naprzód wyjechał na mecz ze Strażakiem. W poprzednim sezonie Naprzód w obu meczach wygrał zdecydowanie a i w tym gospodarzom do tego meczu za bardzo się nie powodziło (4 mecze 5 punktów). Po stojącym na niezłym poziomie meczu lepsi okazali się zawodnicy z Mikołowa którzy wygrali 3:1.

6 kolejka i kolejna strata punktów na własnym boisku. Naprzód dwukrotnie obejmował prowadzenie w meczu. Niestety rezerwa AKS-u Mikołów grała do końca i ich szaleńcze ataki w końcówce dały jej upragniony remis!

W 7 kolejce Naprzód zagrał w Kochłowicach z Uranią II. Naprzód po słabej grze uległ drużynie gospodarzy 0:1! Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku tym badziej że rezerwa Uranii ostatnie dwa swoje mecze przegrała 0:4 z Jastrzębiem i u siebie 2:8 ze Spartą.

W kolejnym swoim meczu ligowym "Orły" podejmowały Spartę Katowice. Katowiczanie przespali początek rundy i zdawali się być łatwy przeciwnikiem. Po 45 minutach i prowadzeniu 2:0 można było tak myśleć. Niestety goście pokazali jak walczyć i wygrali w Lipinach 3:2!!!

W 9 kolejce Naprzód zagrał z Jastrzębiem w Bielszowicach. Goście z Lipin przegrali minimalnie 1:0 choć w końcówce grali w dziewiątkę. Czerwone kartki dostali Serek i Nawrot.

W Ostatni swój mecz wyjazdowy Nasi zagrali z 11 drużyna tabeli czyli 1 FC Katowice. Fatalna gra naszej drużyny i zasłużone wysokie bo 3:0 zwycięstwo zawodników z Katowic.

Na koniec tej przeciętnej rundy do Lipin zawitała "czerwona Latarnia" ligi czyli MKS II Siemianowice Śl.Goście w całej rundzie zdołali zdobyć tylko 1 punkt. Mecz rozkręcił się po przerwie i zaczęły padać gole. Naprzód wygrał 4:1 i godnie pożegnał swoich kibiców.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Naprzodu jest Robert Serek który zdobył 6 bramek.