ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 854, wczoraj: 925
ogółem: 1 399 026

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Podsumowanie wyjazdu na turniej!!!

  • autor: bobel1983, 2011-12-05 01:28

W dniu dzisiejszym ok. godz. 17.00 powrócili z Turnieju w Głuchołazach zawodnicy rezerw Naprzodu, celem naszego wyjazdu była integracja ekipy i dobre miejsce. Jeden cel zrealizowaliśmy na pięć, drugiego cel jednak nie udało nam się zrealizować. Podsumowanie wyjazdu...

 

 

 

Ogólnie jestem zadowolony z gry swoich chłopaków i mimo, że przegraliśmy 5 kolejnych spotkań w każdym z nich walczyliśmy jak równy z równym. Zwłaszcza mecze z Polonią Warszawa, Odrą Wodzisław i Bronią Radom należało do wyrównanych i ciekawych spotkań. Spotkania przegraliśmy jedną bramką, na turnieju dałem szanse pograć wszystkim zawodnikom i chyba jako jedyny trener podszedłem do turnieju w ten sposób.

Oczywiście warto brać udział w takich turniejach, gdyż można sprawdzić swoje umiejętności na tle drużyn, z którymi na co dzień nie ma się okazji zmierzyć. Zwłaszcza, że mieliśmy okazję pograć z Polonią Warszawa i Odrą Wodzisław (wyniki 1-2 i 1-2).

Z zajętego miejsca zadowolony nie jestem, jednak celem naszego wyjazdu była szeroko pojęta integracja  grupy. Plan jednak był taki, że wyniki sportowy będzie jednym z elementów tejże integracji. Okazało się na miejscu, że chłopcy bawią się dobrze, mecze są tylko dodatkiem do wypoczynku. Dlatego od miejsca ważniejsze dla mnie było poznanie chłopaków bo i dla mnie jako trenera poznanie ich mocnych i słabych stron (poza sportowych) jest ważne. Dzisiaj jestem pewien, że pod tym względem wykonaliśmy kawał pracy i w rundzie rewanżowej zbierzemy tego profity.

Jeżeli chodzi o sam poziom sportowy, to na wypadliśmy przyzwoicie, w meczach stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, jednak brakowało skuteczności. Z kolei każde wyjście kontratakiem zespołu rywala kończyło się stratą bramki.

Obyło się w miarę bez poważniejszych urazów, kilku zawodników ucierpiało, jednak były to drobne urazy wymagające odpuszczenie gry w jednym góra w dwóch meczach.

Jeżeli chodzi o zawodników, którzy wykonali kawał pracy na boisku to bez wątpienia Kamil Stalmach (obronił min. rzut karny, nie popełnił żadnego błędu i w mojej ocenie był najlepszym bramkarzem turnieju), ponadto bardzo prawidłowo rozwija się Michał Słota, który wywalczył sobie miejsce na środku obrony i gra na niej kapitalnie, na drobne wyróżnienie zasłużył jeszcze Mariusz Adamczyk i Robert Kuza (najbardziej waleczni zawodnicy w naszej ekipie). Kilku zawodników oczywiście nie zeszło z swojego poziomu jak np. Dariusz Gaszi, Patryk Jeziorski czy Jacek Stasiewicz. Jeżeli chodzi o tworzenie atmosfery to górowali Marcin Bytomski, Mateusz Kozik oraz Seba Walusz.

Obyło się w miarę bez gorszących wydarzeń, chociaż jak zawsze w grupie 20 osobowej znajdą się osoby, które będą narzekać a to na jedzenie, a to , że po 22 nie wolno opuszczać z lokalu. Będą też oczywiście tacy, którzy przyjmują narzucone zasady i tych było więcej (w szczególności bracia Kulejewcy, Rynkowski Przemo i Marcin Makowski). Malkontentom mówię, by zastawili się na wyjazdem na obóz i dla ich dobra warto zastanowić się, czy będą w stanie poddać się reżimowi treningowemu a na pewno będziemy ciężko trenować. Całej grupie dziękuję za miłe chwile spędzone na turnieju dziękuję, również mojej małżonce Mirce oraz panom Andrzejowi i Krzysztofowi, którzy bardzo pomagali mi w opiece nad zawodnikami Naprzodu (a było co robić:), tych którzy nie wierzą ile jest pracy zapraszam na obóz zimowy).

Najbliższe plany rezerw Naprzodu przedstawiają się następująco:

Zawodnicy mają wolne do 19 grudnia, kiedy spotykamy się na wspólnej kolacji wigilijne i małym podsumowaniu I rundy, potem wolne do 2 stycznia i przygotowanie do wyjazdu na obóz zimowy. Na obóz wybieramy się w terminie 30 styczeń – 4 luty 2012 (Głuchołazy), będziemy starali się na obóz wybrać ośrodek, gdzie do dyspozycji będziemy mieli pokoje 2 -3 osobowe. Wydaje mi się, że pomoże to chłopakom po ciężkich zajęciach odpocząć. Pokoje wieloosobowe nie zawsze do tego się nadają. Po powrocie z obozu na pewno zagramy sparing z I drużyną, potem ze Szombierkami Bytom i dwa sparingi z drużynami z A –klasy (będziemy szukać rywali posiadających boiska ze sztuczną murawą, 7 marca rozegramy sparing z Fortuną Wyry (A –klasa) a potem to już liga…

 

Wyniki meczów na turnieju:

1.       Spartakus Daleszyce 0-4

2.       Polonia Warszawa 1-2 (bramka Robert Kuza)

3.       Broń Radom 0-1

4.       Juventa Starachowice 0-1

5.       Odra Wodzisław 1-2 (Jacek Stasiewicz)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [577]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Naprzód Lipiny - Hetman Katowice
Ładowanie...

Kalendarium

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

19

12-2019

czwartek

20

12-2019

piątek

21

12-2019

sobota

22

12-2019

niedziela