ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 557
ogółem: 1 265 978

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Podsumowanie spotkania

  • autor: bobel1983, 2012-01-27 08:14

 

Spotkania trenera drużyny z drużyną, władzami klubu oraz kibicami/rodzicami.

W dniu 26 stycznia 2012 r. o godz. 18.00/19.00 w klubie (ul. Łagiewnicka 80) odbyło się spotkanie zawodników II drużyny, ich rodziców oraz osób związanych z drużyną. Na spotkanie stawiła się większość zawodników oraz osoby związane z drużyną. Na spotkaniu min. dokonano analizy I rundy:

 

1.     Analiza I rundy sezonu 2011/2012

http://img.90minut.pl/img/redarrowl.gif Klasa B 2011/2012, grupa: Katowice

 

                         
 

RAZEM

DOM

WYJAZD

MECZE BEZPOŚREDNIE

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik II Wesoła (Mysłowice)

11

26

8

2

1

34-9

4

1

0

14-3

4

1

1

20-6

           

2.

 Podlesianka II Katowice

11

23

6

5

0

22-9

2

3

0

14-6

4

2

0

8-3

1

1

0

1

0

0-0

3.

 MK Górnik Katowice

11

23

7

2

2

22-10

4

1

0

14-3

3

1

2

8-7

1

1

0

1

0

0-0

4.

 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)

11

22

7

1

3

19-12

4

1

1

12-7

3

0

2

7-5

           

5.

 UKS Szopienice (Katowice)

11

19

5

4

2

16-12

3

2

1

6-5

2

2

1

10-7

           

6.

 Unia II Kosztowy (Mysłowice)

11

17

5

2

4

21-18

4

0

1

10-5

1

2

3

11-13

           

7.

 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)

11

14

4

2

5

27-22

3

0

3

20-11

1

2

2

7-11

           

8.

 Kamionka Mikołów

11

13

4

1

6

19-23

3

0

2

13-9

1

1

4

6-14

           

9.

 Slavia II Ruda Śląska

11

9

2

3

6

16-21

0

3

3

6-10

2

0

3

10-11

           

10.

 Pogoń II Imielin

11

7

2

1

8

11-41

1

1

4

6-17

1

0

4

5-24

1

3

1

0

0

2-1

11.

 Sparta II Katowice

11

7

2

1

8

10-22

2

0

3

6-7

0

1

5

4-15

1

0

0

0

1

1-2

12.

 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)

11

5

1

2

8

16-34

1

1

4

9-20

0

1

4

7-14


 

         
 
 

Wyróżniono najlepszych zawodników oraz przeanalizowano grę poszczególnych formacji:

1.            Najlepszy bramkarz: Kamil Stalmach (najbardziej nie wykorzystany Patryk Korbaś),

2.            Najlepszy obrońca: Mariusz Adamczyk (obrona jako silna formacja drużyny, dobre zawody rozgrywali : Marcin Bytomski, Michał Słota, Sebastian Walusz, zawodnik nie wykorzystany Jacek Stasiewicz),

3.            Najlepszy defensywny pomocnik: Patryk Jeziorski bez konkurencji (pozytywnie Kamil Rogalewicz, w wielu meczach bardzo mocna formacja, jednak nadal nie do końca wykorzystana np. brak bramek zawodników grających na tej pozycji),

4.            Najlepszy rozgrywający: Dariusz Gaszi i Mateusz Bystrzowski (obaj chimeryczni dobre mecze przekładają beznadziejnymi, Jakub Bryłka dobry początek sezony potem troszkę słabiej, nadzieja drużyny Łukasz Borawski, ogólnie zawodnicy na tej pozycji nie zawiedli, nie było jednak też meczu, w który z ich udziałem zmieniliśmy styl gry),

5.            Najlepszy boczny pomocnik: Robert Kuza/Konrad Gałek (boczni pomocny siła zespołu, każdy z wymienionych nadawał ton naszym akcją, świetni w ataku i obronie łącznie 9 bramek, zmiennicy Mateusz Kozik (+)),

6.            Najlepszy napastnik: Robert Halamus (gra na 50 % swoich umiejętności, powinien być największą gwiazdą drużyny, przy zaangażowaniu powinien strzelić ok. 10 bramek na rundę, Paweł Kubas 2 gole dobre zmiany, jednak często okazuje zniechęcenie, jednak zawodnik warty zachodu, wzmocnienie chyba największe jaki mogli byśmy sobie wyobrazić Kamil Gondek, odpowiednio prowadzony może w parze z Pawłem lub Robertem powinien nastrzelać kilka bramek w każdym meczu, ogólnie w I rundzie atak najsłabsza formacja),

7.            Drużyna za całość gry w I rundzie wynik dobry (notę obniżają 2 ostatnie mecze), jednak warto czasami zrobić krok w tył by potem zrobić 2 do przodu. Przy pełnym zaangażowaniu całej ekipy szkoleniowej i zawodników awans na trzecie miejsce wydaj się sprawą otwartą.

8.            Nowe twarze w drużynie: (panowie Krzysztof i Andrzej (+), mocne wsparcie sztabu szkoleniowego, zawodnicy: Artur Pękała, Mateusz Data, Dawid Hora orz Damian Kwiecień mogą wzmocnić drużynę i wprowadzić nową jakość do gry.

9.            Zawodnicy, którzy powinni decydować o obliczy naszej drużyny: (Patryk Korbaś/Kamil Stalmach, Mariusz Adamczy, Michał Słota, Jacek Stasiewicz, Patryk Jeziorski, Łukasz Borawski, Mateusz Bystrzowski, Konrad Gałek, Robert Kuza, Robert Halamus, Kamil Gondek) u każdego z nich trzeba jeszcze wiele rzeczy poprawić ale przy odpowiednimi podejściu do treningów i  uprawniania sportu mogą być mocnymi ogniwami drużyny.

10.       Zawodnicy, z którymi trzeba pracować indywidualnie (Kamil Rogalewicz, Mateusz Kozik, Dariusz Gaszi, Paweł Kubasa, Paweł Kulejewski, Jakub Bryłka, Adrian Mozgalik) ukierunkować trening w poprawę umiejętności technicznych, wiary we własne umiejętności oraz wyzwolenie u zawodniku woli walki.

TrenJako Trener składam podziękowanie: BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA MECZE ROZGRYWANE W I RUNDZIE SEZONU 2011/2012, JESTEM Z WAS DUMNY I ZAWSZE BĘDĘ POWTARZAŁ: ŻE CIĘŻKĄ PRACĄ MOŻNA OSIĄGNĄĆ WIELE….

Podziękowania dla osób pomagających II drużynie:

1.           Pani Beta i Pan  Mirosław Bryłka

2.           Ania Bryłka

3.           Pani Grażyna i Pan Krzysztof Rogalewicz

4.           Pan Roman Kulejewski

5.           Pan Jerzy Halamus

6.           oczywiście (Pani Mirka Pluta)

Ponadto podzięowano:

1.           Prezesowi Klubu: Pan  Rainhard Piontek

2.           Gospodarzowi: Pan Piotr Bochnia

3.           Pani Grażyna Piontek (odpowiedzialna za przygotowanie strojów)

 

I wszystkim, którzy wspierali nas podczas meczów na własnym boisku jak i na meczach wyjazdowych. (przekażcie
te podziękowania rodzicom, dziewczyną, znajom i wszystkim, którzy nas wspierali)

       
       
       

2. Plany na II rundę sezonu 2011/2012

- wyjazd na obóz zimowy

(ustalenie listy zawodników wyjeżdżających na obóz, poznanie sytuacji materialnej zawodników za pomocą oświadczeń) - ostateczna lista zostania podana w dniu 30 stycznia 2012 r.

- badania lekarskie (ustalenie z zawodnikami terminu badań w okresie I tygodnia ferii) - terminy badań zostaną podane w dniu 30 stycznia 2012 r.

- planowanie treningów (ustalenie z zawodnikami, terminarza treningów oraz meczy ligowych, uwzględnić wycieczki szkolne, wesela itp) - treningi odbywać będą się 3/4 razy w tygodniu w godz. 17.00/18.00 na boisku klubu lub Orliku

- planowanie sparingów (ustalić terminy sparingów dostosować do zajęć szkolnych oraz innych zajęć) - terminarz sparingów w opracowaniu

- planowanie meczów ligowych (przedstawienie terminarza sezonu ligowego - mecze ligowe u siebie rozgrywać będziemy w soboty o godz. 11.00 lub 10.00

Kolejka 12 - 24-25 marca

 

 

Unia II Kosztowy (Mysłowice)

-

Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)

 
 

 

http://img.90minut.pl/img/redarrowl.gif Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

 

 

Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)

-

Sparta II Katowice

 
 

 

 

 

 

- forma wynagradzania za grę (ustalenie formy wynagrodzenia za grę, ustalenie sztywnych zasad, ustalenie rady drużyny odpowiedzialnej za przestrzeganie ustaleń),- ustalono, że pozostanie jak dotychczas, zawodnicy obowiązkowo płacą składki w wysokości 20 zł.

3. Obecna sytuacja klubu/drugiej drużyny.

- Przedstawienie sytuacji klubu (wskazanie rejonów, gdzie należy szukać wsparcia finansowego dla klubu, wskazanie rejonów, gdzie należy wdrożyć plany oszczędnościowe),

- wybór kierownika drużyny (wybór kierownika drużyny kandydat Andrzej -  kandydat otrzymał 100% poparcia zawodników i trenera.

- ustalenie osób, które będą pomagały w przygotowaniu meczu

- ustalenie osób, które będą pomagały przy transporcie na mecze

Inne ważne sprawy:

-ustalenie statusu następujących zawodników:

1. Patryk Korbaś

2. Kamil Gondek

3. Damian Kwiecień

4. Dawid Hora

Następnie zawodnicy, wypełnili ankietę dotyczącą min. podstawowej jedenastki, najważniejszych ogniw drużyny oraz zawodników, którzy z różnych przyczyn nie spędzili pokładanych w nich nadziei.  Wyniki ankiety zostaną opublikowane w poniedziałek po zajęciach (z dotychczas zebranych wyników w podstawowej jedenastce znaleźli by się: Kamil Stalmach – Mariusz Adamczyk, Michał Słota, Marcin Bytomski, Sebastian Walusz – Patryk Jeziorski/Kamil Rogalewicz, Mateusz Bystrzowski, Dariusz Gaszi , Robert Kuza, Konrad Gałek – Robert Halamus/Kamil Gondek. Najważniejsze ogniwa: Mariusz Adamczyk, Mateusz Bystrzowski, Robert Kuza, Michał Słota, Robert Halamus. Zawodnicy, którzy zawiedli: przemilczę :)

 

                                                                                                                                              Coach


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [650]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Strażak Naprzód
Ładowanie...

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.