dzisiaj: 38, wczoraj: 205
ogółem: 1 914 177

Zagrali na 5!!!

• autor: bobel1983, 2012-05-12 18:45

Gospodarze potwierdzili dziś wysoką dyspozycje i druzyna Uranii wyjeżdża z Lipin z bagażem 5 goli. Naprzód Lipiny po golach R. Plocha, R. Serka, K. Durasiewicza, M. Pawłowskiego i M. Dorni pokonała Uranię II Ruda Śląska 5:3! To już piąte zwycięstwo z rzędu naszych "Orłów"! Więcej poniżej:

W minioną sobotę piłkarze Naprzodu Lipiny rozegrali kolejne spotkanie tym razem naszym przeciwnikiem była druga drużyna Uranii Ruda Śląska.
Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando piłkarzy Naprzodu, którzy raz po raz przedostawali się przez obronę gości. Na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać.. Już po około 15 minutach było 2:0 dla Orłów. Najpierw po rzucie wolnym piłkę w siatce umieścił po strzale głową R. Ploch, a następną bramkę zdobył R. Serek. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki to już tylko kwestia czasu niespodziewanie gola kontaktowego zdobywają goście. Trochę dodało to animuszu zespołowi Uranii, jednak drużyna Naprzodu odpowiedziała dosyć szybko bramką M. Pawłowskiego 3:1. Jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek, ale się nie udało..Tak więc do przerwy wynik brzmiał, aż albo tylko 3:1 dla Naprzodu.
Po zmianie stron goście ambitnie zaczęli atakować  i udało im się zdobyć bramkę kontaktową. Przez chwilę goście mieli nadzieję na wywiezienie z Lipin choćby punktu. Jednak najpierw za sprawą M. Dornia, który wykończył składną akcję zespołu zrobiło się 4:2. Kolejna bramka padła po  indywidualnej akcji  K. Durasiewicza , który zadedykował gola swojej nowo narodzonej  córeczce, wykonując z resztą zawodników z drużyny tzw. „kołyskę”. Gratulujemy córeczki!
Drużynie Uranii udało się jeszcze zdobyć bramkę z rzutu karnego i w ten sposób został ustalony wynik tego spotkania 5:3. Najważniejsze są kolejne 3pkt zdobyte, przez naszą drużynę oby tak dalej. Powodzenia!