dzisiaj: 412, wczoraj: 269
ogółem: 1 265 734

Rozgromili na zakończenie

• autor: bobel1983, 2012-06-08 07:01

II drużyna naszego klubu czyli Orliki w ostatniej spotkaniu sezonu 2011/2012 rozgromili na własnym boisku drużynę Kamionki Mikołów 7-3 (4-1), 6 bramek w tym meczu zdobył Dominik Watoła. To był jego mecz, oddał na bramkę rywali 7 strzałów i tylko jeden minimalnie minął bramkę Kamionki. Orliki tym występem godnie pożegnały się z fantastyczną widownią na Łagiewnickiej 80 (widownią, którą bardzo zazdrościli nam zawodnicy z Mikołowa)...

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy i w 3 minucie meczu po solowym rajdzie Dominik Watoła otworzył wynik meczu, w 15 minucie było już 2-0 druga bramka Dominika po strzale z 20 metrów i błędzie  bramkarza gości, w 22 po podaniu Łukasza Grzesika Dominik Watoła skompletował hat - trica, 32 minucie po błędzie obrońców bramkę na 3-1 zdobyli piłkarze z Mikołowa. 44 minuta kapitalne podanie z głębi pola Kamila Rogalewicza i Dominik Watoła podwyższył na 4-1. Druga połowa przebiegała w podobny sposób jak pierwsza, obie drużyny chciały zdobyć jak najwięcej bramek. Na 5-1 podwyższył Dominik Watoła po podaniu Roberta Kuzy, 60 minucie gola strzelili zawodnicy z Kamionki, jednak już w kolejnej akcji na 6-2 podwyższył znów Dominik Watoła, który tego dnia był za szybki dla zawodników drużyny gości. Moment zagapienia kosztował Orlików utratę 3 bramki. Jednak w 87 minucie podaniu Bartka Breguły gola na 7-3 zdobył najlepszy piłkarz na boisku Łukasz Grzesik (zawodnik ten zagrał w środku pomocy i był to strzał w dziesiątkę). Sędzia doliczył 3 minuty, w których przed szansą na zdobycie 7 bramki stanął Dominik Watoła, jednak jego atomowy strzał minimalnie minął bramkę gości. Po meczu Orliki zebrały gromkie brawa od jak zawsze licznej i głośnej grup kibiców.

Po meczu zawodnicy, sztab szkoleniowy i kibice udali się na spotkanie integracyjne, było sympatycznie, głośno i ...(ale to już tajemnica osób, które w imprezie uczestniczyły).

Chłopakom, kibicom oraz działaczom Klubu bradzo dziękuję za ten sezon, mam nadzieje, że kolejny będzie jeszcze lepszy.!!!!!

Ostatni mecz pokazał, jakie drzemią w tych młodych piłkarzach możliwości, przed meczem wszyscy zawodnicy, złożyli deklaracje gry w nowym sezonie... Utrzymanie kadry w tym kształcie było priorytetem sztabu szkoleniowego i można powiedzieć, że zadanie to zostało wykonane z nawiązką, gdyż pozyskaliśmy 2 nowych zawodników. Zawodników doświadczonych i ogranych w seniorskich ligach. Poszukujemy jeszcze bramkarza oraz środkowego obrońcy. Teraz nastąpi przerwa w zajęciach, po niej Orliki rozegrają 2 mecze sparingowe i zawodnicy, udadzą się na zasłużone urlopy.