dzisiaj: 222, wczoraj: 342
ogółem: 1 921 809

CKS Czeladź - Naprzód Lipiny II 3-3

• autor: bobel1983, 2012-07-22 20:41

Przygotowujący się do sezonu Orliki rozegrały mecz sparingowy w Czeladzi z tamtejszym CKS-em.  Po bardzo ciekawym meczu z dużą liczbą goli Naprzód II zremisował 3-3...

Wynik meczu otworzył Łukasz Grzesik pod podaniu Tomasza Pękacza. Bramka padła w okresie dużej przewagi naszej drużyny, wcześniej kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystali lipinianie. Gospodarze nastawieni na grę z kontry, kilkukrotnie zagrozili bramce Naprzodu jednak na posterunku był Krystian Kasza. W końcówce I połowy po błędzie środkowych obrońców zawodnik CKS - u zdobył wyrównującą bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Orlików, jednak to rywale po dwóch kontratakach wyszli na prowadzenie 3-1.  Nasza młodzież ostro zabrała się do pracy i po golach Mateusza Bystrzowskiego (rzut wolny z 30 metrów) i Bartka Breguły doprowadziła do wyniku 3-3. W końcówce powinni byliśmy zdobyć zwycięska bramkę, jednak znów zawiodła skuteczność.

Mecz był obserwowany przez liczną grupę miejscowych kibiców, którzy po meczu oklaskami podziękowali za mecz obu ekipą.

W meczy tym nie wystąpili tacy zawodnicy jak Adamczyk, Słota, Garba, Gaszi, Kuza, Halamus i Watoła, jednak ich zmiennicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Bardzo dobre zawody rozegrał Krystian Kasza, na prawej obronie nie do przejścia był Marcin Makowski, na środku obrony dobrze zagrali Myrcik i Adrian Romanowski, który nie tylko bronił dostępu do naszej bramki ale i często włączał się do akcji ofensywnych. Na całym boisku harowali Jezior, Rogal i Pleszak, z przodu aktywni przez cały mecz byli Grzesik, Pękacz, Breguła i Kubasa. Dobrą zmianę dali Dawid Piecha i Szafa. Najlepszym bez wątpienia zawodnikiem był Mateusz Bystrzowski, nie tylko zdobył gola ale i zaliczył asystę przy bramce Bartka.