ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

CKS Czeladź - Naprzód Lipiny II 5-11

• autor: bobel1983, 2012-08-12 11:14

W dniu 11 sierpnia 2012 r. Orliki rozegrały kolejny mecz sparingowy, tym razem rywalem naszych zawodników była drużyna CKS Czeladź. Mecz odbył się na boisku rywala i zakończył hokejowym wynikiem 5-11 dla naszej drużyny.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła 7-2 a rywale mieli spore problemy z dostaniem się pod naszą bramkę. już po 15 minutach prowadziliśmy 4-0 po bramkach Roberta Kuzy i trzech trafieniach Adriana Romanowskiego. Orliki grały bardzo dobry mecz mimo, że ustawienie i taktyka była eksperymentalna. W pierwszej połowie jeszcze dwie bramki dołożył Kamil Gondek i jedną Dominik Watoła. W drugiej połowie mecz się wyrównał za sprawą agresywnie grającego rywala i niestety sędziego meczu. Na szczęście Orliki nie dały się sprowokować i dalej strzelały bramki. w tej części gry bramki zdobyli Dominik Watoła, Kamil Gondek i dwie nasz bramkarz Krystian Kasza (obydwie z rzutów karnych). W końcówce gospodarzą udało się strzelić jeszcze 3 bramki i mecz zakończył się naszym zwycięstwem (mimo iż mogło by jeszcze wyższe). Orliki zagrały dobry mecz bardzo dobrze realizując wcześniej ustalone założenia taktyczne.

Graliśmy w składzie - Krystian Kasza, Mariusz Adamczyk, Mateusz Bystrzowski, Przemek Garba, Adrian Romanowski, Patryk Jeziorski, Kamil Rogalewicz, Robert Kuza, Robert Pleszak, Łukasz Grzesik, Dominik Watoła, Kamil Gondek i Bartek Breguła.

autor: dzialaczCKS 2012-08-13 00:04:30

Profil dzialaczCKS w Futbolowo Skoro sędzia meczu Wam przeszkadzał to obiecuję, że już więcej nie zagracie sparingu w Czeladzi. Po pierwsze z Waszej strony powinny należeć się słowa podziękowania za możliwość rozegrania meczu, po drugie słowa przeprosin za niedotrzymanie obietnicy w kwestii zorganizowania sędziego a po trzecie to kilku "małolatów" z Wasej drużyny powinno przeprosić za zachowanie podczas meczu. Sędzia - prezes klubu CKS Czeladź

Zaproszenia na mecz Bklasa
Ładowanie...