ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 487, wczoraj: 332
ogółem: 1 285 518

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

AKS Wyzwolenie II - Naprzód Lipiny II

  • autor: bobel1983, 2012-08-25 08:12

W niedzielę 26 sierpnia 2012 r. o godz. 11.00 na boisku przy ul. Lompy Orliki rozegrają mecz z AKS -em Wyzwolenie. Dla wielu zawodników będą to takie małe derby...

Jak wiem w szeregach naszej drużyny wielu jest zawodników z AKS- sową przeszłością (Rogal, Bystrzu, Korbaś, KOZIK i Bora ale i ja w wieku od 11 do 16 trenowałem pod okiem obecnego prezesa klubu z Chorzowa). Ponadto w kadrze Naprzodu są zawodnicy Józefki, Zantki czy Stadionu dlatego mecz ten traktujemy bardzo prestiżowo. Oczywiście z zachowaniem umiaru i nastawiamy się na sportową walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

Zbiórka na mecz 9.45 stadion AKS - u, za wyjątkiem Romana, Gondiego i Pleszego dla, których zbiórka jest 9.30 w klubie na Łagiewnickiej 80.

Powołania na mecz otrzymują:

1. Bramkarze: Krystian Kasza, Paweł Kulejewski (2)

2. Obrońcy: Mariusz Adamczyk, Michał Słota, Mateusz Bystrzowski, Robert Kuza, Adrian Romanowski, Marcin Makowski (6)

3. Pomocnicy: Patryk Jeziorski, Bartek Breguła, Kamil Rogalewicz, Tomasz Golly, Łukasz Borawski, Dariusz Gaszi, Robert Pleszak (7)

4. Napastnicy: Kamil Gondek, Łukasz Grzesik, Daniel Śliwa, Tomasz Pękacz i Dominik Watoła (5)

Trener bramkarzy: Szczepan Tomaszewski

II trener: Tomasz Pękacz

Kierownik drużyny: Andrzej Orlikowski

Trener: Robert Pluta

Przyznam szczerze, wybór 18- ki  stanowi duży problem a co dopiero wybór podstawowej 11 - ki. Praktycznie na każdą pozycję mamy po dwóch zawodników o podobnych parametrach wytrenowania i to jest ten przyjemny ból głowy. Wczoraj do sztabu trenerskiego naszej ekipy dołączył pan Szczepan Tomaszewski i na pewno nie tylko bramkarze na tym skorzystają.

Ponadto treningi u nas rozpoczęli Marcin Pękacz (bramkarz) oraz Bartek Tkacz (środkowy obrońca), obaj zaprezentowali się bardzo dobrze a Bartek to już wybornie. Brakowało nam rywalizacji na środku obrony to teraz jak jeszcze wróci Marcinek konkurencja będzie podobna do tej jak jest jest w środku pola i ataku, gdzie o miejsce w składzie rywalizuje kilku zawodników.

Do zawodników: cały tydzień ciężko trenowaliśmy, było widać wasze ogromne zaangażowanie a na wczorajsze gierce mimo, narzuconej ostrożności w sytuacjach kontaktowych dochodziło do ostrych spięć. Swym zachowaniem pokazujecie jak bardzo zależy wam na grze. Wobec powyższego pamiętajcie o tym co mówiłem na koniec treningu i trzymajcie kciuki za mnie podczas rozmów z ewentualnymi sponsorami. Osoby zainteresowane udzieleniem wam pomocy mogą również być obecne na mecz, tak więc warto pokazać się z dobrej strony. Pamiętajcie, że wy również macie wpływ na to co dzieje się wokół klubu.

Jeżeli chodzi o wasze dzisiejszy przygotowanie do niedzielnego meczu: Sami musicie sobie odpowiedzieć, czy jestem w stanie dzień przed meczem zachować się jak profesjonalista czy ....


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1299]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Naprzód II Lipiny - Jastrząb II Bielszowice
Ładowanie...

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek