dzisiaj: 202, wczoraj: 97
ogółem: 1 265 255

Przegrali ze Slavia po festiwalu bramkowym

• autor: bobel1983, 2012-09-17 07:33

Niestety mimo dwukrotnego prowadzenia 1-0, 2-1 i kilku doskonałych sytuacji w pierwszej połowie Orliki uległy liderowi rozgrywek 3-4 (bramki zdobyli Kamil Gondek 2 - brawo Kamil i Dariusz Gaszi na 3-3),

Na 3 minuty do końcowego gwizdka wynik 3-3 piłkarze Naprzodu walczą o całą pulę, coraz częściej atakuje, coraz częściej angażują w akcje ofensywne większą liczbę zawodników (strata, błąd i gospodarze zdobywają bramkę na 3-4). Szkoda, że  nie udało się utrzymać wyniku ale czy remis zadowolił by Naszych piłkarzy (chyba nie dlatego cieszmy się, że mocno przekonani są o swoich umiejętnościach i nawet gra na boisku lidera nie jest w stanie zachęcić do minimalizmu). Gratuluję pierwszej połówki, była  w naszym wykonaniu kapitalna, jeżeli będziemy potrafili rozegrać dwie połówki na takim samym poziomie o wygrane możemy być spokojni.

W szatni padły ostre słowa, ja jako trener nie mogą się cieszyć kiedy (po bardzo ciężko przepracowanym tygodniu, bardzo dobrej grze w pierwszej połowie i 5 sytuacjach stuprocentowych, grając na boisku lidera oddajemy punkty).  Mimo  wszystko ale o tym na treningu....

Kilku zawodników przerosła odpowiedzialność za grę i trzeba nad tym popracować:

Więcej o meczu, później

Treningi:

1. wtorek godz. 17.00 (obowiązkowo wszyscy na treningu, łącznie z kontuzjowanymi), bramkarze zajęcia 16.30 na zajęciach chciałbym widzieć Roberta Kuzę i Mateusza Bystrzowskiego, z trenerem bramkarzy będą mieli cyklicznie zajęcia również pozostali zawodnicy