6-1 Krystian Kasza

7-1 Artur Pękała

8-1 Krystian Kasza

9-1 Artur Pękała

W dniu 1 maja 2013 r, rezerwy naszego klubu rozegrały kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek B- klasy. Tym razem rywalem naszej drużyny byli piłkarze AKS Wyzwolenie Chorzów. Mecz zakończył się wynikiem 9-1 (3-1) dla drużyny naszego klubu. Pierwsza połowa  w naszym wykonaniu była dobra, jednak brakowało skuteczności. Mimo tego Orliki prowadzili 3-1, po golach Dominika Watoły i dwóch Mateusza Bystrzowskiego.  Potem zdominowaliśmy całkowicie gości jednak pudłowaliśmy
w najlepszych okazjach (Mateusz Bystrzowski, Tomasz Golly, Dominik Watoła). Druga połowa rozpoczęła się od bramki Tomasza Gollego a potem oglądaliśmy istną nawałnicę w wykonaniu naszych piłkarzy. Kolejno gole strzelali Dariusz Gaszi, Krystian Kasza i Artur Pękała. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem, oglądaliśmy chyba najpiękniejszą akcję meczu, po akcji z klepki w wykonaniu Michała Męczyńskiego i Tomka Pękacza, Dominik Watoła wrzucił piłkę a Krystian Kasza głową z pięciu metrów zdobył 8 bramkę. Chwilę później ponownie Michał Męczyński zagrał idealną piłkę ze środka pola, Krystian Kasza przepuścił piłkę między nogami, w pole karne wpadł Artur Pękała i zdobył gola na 9-1. Druga połowa w naszym wykoaniu należała do najlepszych jakie ostatnio rozegraliśmy i oby tak dalej. MVP meczu oczywiście Artur Pękała (zdobywca dwóch bramek a mogło być jeszcze więcej, gdyż Artek po uderzeniu z rzutu wolnego trafił w spojenie poprzeczki ze słupkiem. Po tym meczu znów jesteśmy liderem B – klasy z 30 punktami i bramkami 44 – 16, i 10 kolejnym meczem bez porażki (8 zwycięstw i 2 remisach).

Dziękujemy kibicom za bardzo głośny doping, wasze wsparcie dodaje wiary Orlikom i oni jak sami mawiają grają dla WAS!!!! Dziękujemy.

W meczu tym wystąpili: Jarosław Hladik (70 min. Paweł Kulejewski), Robert Kuza (żł. kartka), Adrian Romanowski, Łukasz Grzesik, Artur Pękała (MVP, 2 bramki), Dariusz Gaszi (1 br.) (Tomasz Pękacz 70 min.) Tomasz Golly (1 br. 1 żł. kartka, 60 min. Adam Zając), Mateusz Bystrzowski (2 br.), Michał Męczyński, Krystian Kasza (2br.), Dominik Watoła (1br.) 75min. Daniel Śliwa).