dzisiaj: 97, wczoraj: 202
ogółem: 1 266 178

PORAŻKA NAPRZÓDU

• autor: bobel1983, 2013-09-01 15:01
W pierwszym meczu sezonu 2013/14 Naprzód przegrał na własnym boisku z MK Górnik Katowice 0-1, po golu zdobytym w 30 minucie pierwszej połowy. Był to jedyny celny strzał gości w tej połowie. Dużo więcej spodziewać można było się po zawodnikach Naprzodu, jednak w tym dniu zagrali słabo i nie skutecznie. W składzie biorąc pod uwagę mecz pucharowy zaszły 3 zmiany, okazało się jednak, ze brak zwłaszcza Roberta Pleszaka był widoczny na boisku. I o ile Piotr Fila zastąpił Adama Zajaca, to brak bardzo walecznego i kreatywnego Pleszego był bardzo widoczny. Zawodnicy Naprzodu wygladali jakby się pierwszy raz zobaczyli na boisku, zamiast skladnych akcji widzieliśmy indywidualne popisy i bezsensowne wrzucanie piłki na przedpole rywala. Porażka musi zostać przyjęta z godności i należy wyciągnąć z niej wnioski. Już po meczu w szatni Orłów panowała przygnębiająca cisza, było widać, ze każdy miał do siebie pretensje za swój występ no może poza dwoma zawodnikami Piotrem Fila i Robertem Kuza. Aby zmyć to niekorzystne wrażenie, bierzemy się ostro do pracy, treningi: poniedziałek, wtorek i piątek godz. 17.00 mecz z Wawelem godz. 11.00 sobota.W ostatniej chwili kadrę zespołu wzmocnili Gadom oraz Kusz...a do zajęć powrócił Grzesik ...to dobry sygnał, ze zawodnicy chcą u nas grać.