bramki dla naszej dru篡ny zdobyli:

1-1 Tomasz Golly rz. karny; 66 minuta

2-1 Kamil Gondek g這w (asysta T.Golly); 72 minuta

Gratulujemy, ca貫 安iony w cieniu Orów :)

Mecz z liderem rozgrywek zawodnicy Naprzodu rozpocz瘭i bardzo 幢e, ma這 by這 wygranych pojedynków, szybko tracili pi趾, mno篡造 si nie dok豉dne podania. Gra Naprzodu by豉 bardzo boja幢iwa, brakowa這 zw豉szcza zawodnika, który uspokoi by poczynania swoich kolegów. Mimo bardzo s豉bego pocz徠ku zawodników go軼i, gospodarze nie potrafili stworzy sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Wszystkie ich akcje ko鎍zy造 si na 25 metrze przed bramk Naprzodu. Nagle w 31 minucie meczu w polu karnym go軼i ㄆkasz Grzesik zderzy si z Krystianem Kasz (zawiod豉 komunikacja), w zdarzeniu tym ucierpia zawodnik gospodarzy, który bieg za Grzesikiem i s璠zia dyktuje rzut karny. Zdziwienie ogarn窸o wszystkich bez wzgl璠u czy to by pi趾arz MK czy Lipinian. Karny jednak to jeszcze nie gol, wykonuj帷y rzut karny gracz z Katowic trafi w poprzeczk. Do przerwy obraz gry nie uleg zmianie, nadal górowali gospodarze. W przerwie w szatni Orów musia造 pa嗆 ostre i g這郾e s這wa,bo na boisku wesz豉 inna dru篡na. Wreszcie Lipinianie potrafili d逝瞠j przytrzyma si przy pi販e, wymieni kilka dok豉dnych poda, wygra pojedynek gówkowy czy biegowy. Kiedy wydawa這 si, 瞠 powoli role odwracaj si i to Naprzód jest bli篡 zdobycia bramki, dosz這 do kolejnej nie zrozumia貫j decyzji s璠ziowskiej. Pi趾a przypadkowo odbi豉 si od Piotra Fili i Krystian Kasza z豉pa j do r瘯i. Gwizdek i rzut wolny po鈔edni z 11 metrów, gospodarze nie wykorzystali tej znakomitej szansy, jednak Lipinianie nagle stan瘭i. Kilka rzutów ro積ych wykonali zawodnicy MK i w ko鎍u po jednym z nich zdobyli gola. Mog這 wydawa si, 瞠 marzenia o 3 punktach dla Orów sko鎍zy造 si. Gdy nagle sta這 si co co zaskoczy這 wszystkich, pi趾arze w bia造ch koszulkach zaczynaj gra z takim zaanga穎waniem i wol walki jakiej dawno u nich nie by這. Ka盥y walczy za ka盥ego, gospodarze nie maj metra wolnej przestrzeni, to teraz Lipinanie wygrywaj wi瘯szo嗆 pojedynków jeden na jeden. I w 66 minucie, w pole karne wbiega ㄆkasz Grzesik, bramkarz gospodarzy fauluje go i rzut karny. Tomasz Golly pewnie wykonuje jedenastk, 1-1, ogromna rado嗆 w obozie go軼i. To jednak nie koniec po kapitalnej akcji Golly - Ociepka - Wencel, te ostatni kapitalnie podaje na wolne pole, gdzie do pi趾i dochodzi Mateusz Paw這wski, bardzo mocno uderza na bramk jednak pi趾a przelatuje minimalnie nad poprzeczk. Jest 71 minuta meczu Tomasz Golly w polu karnym zakr璚i obro鎍ami MK, wrzuci pi趾 na 11 metr, do pi趾i wyskoczy Kamil Gondek mocnym uderzeniem g這w zdoby gola na 2-1. To co jeszcze niedawno wydawa這 si niemo磧iwe powoli staje si faktem, Or造 z ζgiewnickiej 80 mog zdoby 3 punkty na boisku lidera. Kiedy up造wa造 ostatnie minuty meczu, na boisku rodzi豉 si Dru篡na, dru篡na z這穎na z ch這paków, gdzie ka盥y walczy za ka盥ego, gdzie dla nikogo nie ma straconych pi貫k, gdzie gra cia貫m i w郵izgiem jest czym normalnym, gdzie zawodnik rezerwy podpowiada koledze z boiska, gdzie ... to trzeba by這 zobaczy. Ta dru篡na, która w tym dniu z takimi zawodnikami na stadionie lidera rozgrywek wygra豉 mecz, to Naprzód Lipiny....

Lipinianie w tym meczu zagrali w sk豉dzie:

Krystian Kasza - Adam Wencle MVP (80 minuta Adam Wencel), Roman Gawenda, ㄆkasz Grzesik, Robert Pleszak, Tomasz Domeradzki (46 minuta Kamil Gondek) - Micha S這ta (40 minuta Piotr Fila), Mateusz Paw這wski, Dariusz Gaszi, Tomasz Golly, Dominik Wato豉 (64 mniuta Adam Ociepka)

Rezerwowi, którzy nie zagrali a byli cz窷ci zwyci瘰kiej dru篡ny: Pawe Kulejewski (r.96), Sebastian Orlikowski (r.96) i Krystian Korba (r.95)

Treningi: poniedzia貫k, 鈔oda i pi徠ek godz. 17.00

dla zawodników pracuj帷ych: ka盥ego dnia godz. 10.00

dodatkowo: basen, si這wnia i sauna

treningi uzupe軟iaj帷e: wtorek i czwartek godz. 17.00

autor: bkssparta 2014-03-30 23:29:37

Profil bkssparta w Futbolowo Dlaczego w Waszej tabeli MK ma 27 punkt闚? Powinna mie tyle co Sparta czyli 30...