W sobotę 5 kwietnia 2014 r. Orły pokonały kolejnego rywala,

bramki zdobyli:

1-0 Tomasz Golly 72 min. rz. karny

2-0 Dominik Watołą 86 min.

3-0 Dariusz Gaszi 89 min.

Zgoła odmienne plany co do meczu mieli trenerzy oby drużyn. Wawel przyjechał nie przegrać, Orły nie mogły sobie pozwolić na inny wynik niż wygrana. Stąd od pierwszych minut zawodnicy z Wirka, ustawili zasieki przed własną bramką, taka taktyka sprawiała ogromne problemy zawodnikom Naprzodu. Trzeba przyznać, że ich gra była wolna i polegała na wymianie bardzo dużej liczby podań (często niestety niecelnych). Może i wyglądało to ładnie dla oka ale nie przynosiło żadnych wymiernych efektów, jeżeli chodzi o sytuacje strzeleckie. Warto jedynie w tej połowie odnotować ładny strzał głową Kamila Gondka w poprzeczkę oraz soczyste uderzenie Dariusza Gaszi z 30 metrów.

Druga połowa, to znów inny Naprzód, wreszcie zawodnicy z Łagiewnickiej 80 zagrali szybszą piłkę, zaczęli wychodzić na pozycję. Dobre zmiany dali Tomasz Domeradzki, Wojciech Kopyciok i Dominik Watoła. Ten pierwszy wywalczył rzut karny, zamieniony przez Tomasza Gollego na bramkę. Z kolei Kopyciok stanął trzykrotnie przed szansą zdobycia gola, jednak za każdym razem szansy tej nie wykorzystał (raz trafił w poprzeczkę, dwukrotnie minimalnie się pomylił). Warto jednak zauważyć, że był bardzo aktywny. Podobnie zresztą jak Dominik Watoła, który swoimi rajdami siał popłoch w szeregach gości. Bramkę na 2-0 zdobył właśnie Dominik Watoła, który otrzymał dobrą piłkę 20 metrów przed bramką Wawelu, wbiegł w pole karne i oddał celny strzał. Na 3-0 podwyższył Dariusz Gaszi, który wbiegł na wolne pole, Michał Męczęński idealnie w tempo zagrał piłkę, Gaszi przyjął na klatkę piersiową o oddał mocny strzał (potem była tradycyjna kołyska dla syneczka Darka). Dobry mecz rozegrał Michał Męczęński, który dawał drużynie wiele spokoju, odbierał swobodnie piłki rywalom, a następnie dokładnie wprowadzał je do gry. W drugiej połowie Orły mogły się podobać, aczkolwiek kibice trochę mogli być zawiedzeni. Brakowało płynności w akcjach Lipinian oraz dokładności. Zawodnicy grający w I drużynie Naprzodu, a zwłaszcza zawodnicy grający w podstawowej 11 muszą się liczyć z presją jaka na nich ciąży. Muszę też zdawać sobie sprawę, z każdym dniem będzie się od nich więcej wymagać. Dlatego ich gra na 60% nikogo nie zadowoli i z tym się muszą liczyć. Wygranych jednak nie wypada osądzać, a wielu klubów w okolicy chciało by mieć drużynę jaką dzisiaj dysponuje Naprzód.

Skład: Paweł Kulejewski - Roman Gawenda, Piotr Fila, Łukasz Grzesik, Robert Pleszak (65 min. Tomasz Domeradzki) - Michał Męczęński, Tomasz Golly, Adam Ociepka (55 min. Dominik Watoła), Mateusz Pawłowski, Dariusz Gaszi (89 min. Adrian Romanowski), Kamil Gondek (75 min. Wojciech Kopyciok)