dzisiaj: 55, wczoraj: 97
ogółem: 1 265 108

Oszukani przez sędziego....

• autor: bobel1983, 2014-04-27 17:43

W sobotę Orły przegrały na Kolejarzu 0-3. Słowo przegrali na Kolejarzu to nadużycie, bo tak naprawdę przegrali z sędziami. I nie będziemy tym razem milczeć pan z gwizdkiem od pierwszych minut był stronniczy, reagował tylko na faule zawodników Naprzodu. Kiedy mimo, wielu wysiłków wynik na boisku widniał 0-0 i gra Orłów coraz lepiej wyglądała, sędzia usunął z boiska Michał Męczęńskiego najlepszego piłkarza na boisku. Michał otrzymał drugą żółtą kartkę, mimo, że faulował Roman Gawenda. W dziesiątkę Naprzód grał dobry mecz i mógł zdobyć bramki, jednak kiedy nawet stwarzał sobie sytuacje, to znów w roli głównej występował ten pan co się chce sędzią nazywać. Np. przerwa kontrę 4 na 2 , kiedy w polu karnym Naprzodu leżał zawodnik Kolejarza, którego złapał kurcz (w ostatnim kwadransie jeszcze dwukrotnie przerwał akcje Naprzodu w ten sam sposób). Orły straciły bramkę oczywiście po rzucie karnym w 89 minucie meczu. 2 kolejny bramki, to już konsekwencja gry do końca z pełnym ryzykiem w obronie.

Po meczu wszyscy byliśmy załamani i może, brakło chemii pomiędzy działaczami klubu, trenerami a zawodnikami. Chciałbym jednak bardzo wam podziękować za walkę i ambicję. Jestem z was dumny, że powstrzymaliście się przed ... tego sędziego a wiem, że było ciężko...

Uspokajam wszystkich, ja nie złożyłem rezygnacji i do końca będę z wami i przyszłym sezonie też.