dzisiaj: 103, wczoraj: 525
ogółem: 1 920 944

Wygrana Orłów

• autor: bobel1983, 2014-05-05 09:04

Orły z Łagiewnickiej 80 w sobotę 3 maja 201 4 r, po raz drugie w rundzie rewanżowej zaprezentowały się własnej publiczności. Gościły na własnym boisku drużynę 1FC Katowice. Piękna pogoda oraz wolny weekend majowy sprawił, że mecz odbył się przy licznej widowni. Orły nie pozostawiły złudzeń, kto jest lepszy i pokonały katowiczan 3-0 (2-0). Wszystkie bramki zdobył Tomasz Golly a asystowali mu Adam Ociepka i Robert Kuza (dwukrotnie).

Mimo słabszej postawy w dwóch ostatnich spotkaniach, nie doszło do trzęsienia w pierwszym składzie lipinian. Mogła dziwić nieobecności Roberta Pleszaka i Łukasza Grzesika ale były to kosmetyczna roszady. Od pierwszych minut Naprzód grał ładnie dla oka. Dużo szybkich i składnych musiało zadowolić zebraną publikę. Goście o dziwo nie myśleli o obronie własnej bramki, więc mecz mógł się podobać. W 25 minucie Orły wyszły na prowadzenie, po składnej akcji Słoty - Męczęńskiego i Ociepki całą akcje sfinalizował Tomasz Golly. Wcześniej po ładnej akcji Dariusz Gaszi trafił w słupek. W 35 minucie Robert Kuza wykonał rzut i Tomasz Golly ponownie zdobył gola. Druga połowa to jeszcze szybsze tempo gry i kilka sytuacji bramkowych po obu stronach boiska, Na 3 - 0 ponownie bramkę zdobył Tomasz Golly, znów podawał Robert Kuza. Wynik mogli jeszcze podwyższyć Paweł Kubasa, Kamil Gondek i ponownie Tomasz Golly. Naprzód w drugim kolejnym meczu przed własną publicznością wygrał 3-0.

Skład: Krystian Kasza - Robert Kuza, Roman Gawenda, Piotr Fila, Artur Pękała (60 min. Gondek Kamil) - Michał Słota (60 min. Robert Pleszak) - Michał Męczęński, Dariusz Gaszi, Adam Ociepka, Tomasz Domeradzki (65 min. Paweł Kubasa) - Tomasz Golly (78 min. Robert Ploch)

Treningi I drużyny: poniedziałek, środa i piątek godz. 17.00 mecz ligowy niedziela godz. 11.00