W sobotnie popo逝dnie Or造 z ζgiewnickiej 80, w 20 kolejce zmierzy造 si

z rezerwami AKS Mikoów, niestety na boisku lepsi okazali si zawodnicy

z Miko這wa wygrywaj帷 2-1 (bramki dla go軼i 23 min. oraz 93 min. z rzutu karnego).

Bramk dla gospodarzy na 1-1 w 87 min. zdoby bramkarz Krystian Kasza.

Or造 maj帷y jeszcze matematyczne szanse na awans do okr璕ówki (jednak ju musia造 liczy na uk豉d innych gier min. meczów Sparty i Kolejarza), rozpocz瘭i mecz z du篡m impetem i wol zwyci瘰twa. Jednak by這 wida, 瞠 z ka盥 minut co zaczyna si 幢e dzia z zawodnikami z ζgiewnickiej 80. Jakby senni, ma這 zdecydowani w akcjach, akcje w jednym tempie i bardzo du穎 niecelnych poda. Ma這 akcji strzeleckich jak na zespó Naprzodu. Chocia ju w 7 minucie Wojciech Kopyciok, móg zdoby bramk na 1-0 dla gospodarzy, jednak nie wykorzysta sytuacji sam na sam z bramkarzem. Chwil pó幡iej Tomasz Golly znalaz si w doskona貫j sytuacji jednak strzelaj帷 przerzuci pi趾 nad bramkarzem ale i bramk. Jedna z nielicznych akcji go軼i, b陰d 鈔odkowych obro鎍ów i bramka dla go軼i. Druga po這wa to ataki non stop zawodników gospodarzy, kot逝je si pod bramk Miko這wian, jednak bramka nie chce pa嗆. Wreszcie w 87 min. po rzucie wolnym bramk zdobywa bramkarz Krystian Kasza. Or造 graj wtedy niestety ju w 10 (czerwon kartk za otrzymuje Robert Kuza), jednak nie rezygnuj ze zdobycia kolejnej bramki. Niestety b陰d w kryciu skutkuje faulem Krystiana Kaszy i rzutem karnym dla go軼i. Ko鎍owy gwizdek i ...

Najlepszym zawodnikiem meczu by Dariusz Gaszi, który harowa za dwóch, podobnie jak Mariusz Adamczyk no i Krystian Kasza.

W przysz造m sezonie kluby z naszego miasta rozegraj mecz derbowy na poziomie A-klasy (奸御k spad z okr璕ówki w sobot), marne to jednak pocieszenie.

Rozczarowanie u zawodników Naprzodu jest ogromne, wida,瞠 bardzo chcieli jednak w sporcie niczego nie da si przewidzie z góry... To boisko weryfikuje plany, w  tym sezonie niestety Naprzód nie wywalczy awansu, wida, jednak ko鎍ówka sezonu daje du瞠 nadzieje na lepszym wynik w przysz造m sezonie.

Treningi pierwszej dru篡ny: wtorek, czwartek i sobota godz. 17.00 mecz niedziela godz. 11.00