Or³y przegra³y

• autor: bobel1983, 2014-06-03 09:25

W sobotnie popo³udnie Or³y z £agiewnickiej 80, w 20 kolejce zmierzy³y siê

z rezerwami AKS Miko³ów, niestety na boisku lepsi okazali siê zawodnicy

z Miko³owa wygrywaj±c 2-1 (bramki dla go¶ci 23 min. oraz 93 min. z rzutu karnego).

Bramkê dla gospodarzy na 1-1 w 87 min. zdoby³ bramkarz Krystian Kasza.

Or³y maj±cy jeszcze matematyczne szanse na awans do okrêgówki (jednak ju¿ musia³y liczyæ na uk³ad innych gier min. meczów Sparty i Kolejarza), rozpoczêli mecz z du¿ym impetem i wol± zwyciêstwa. Jednak by³o widaæ, ¿e z ka¿d± minut± co¶ zaczyna siê ¼le dziaæ z zawodnikami z £agiewnickiej 80. Jakby senni, ma³o zdecydowani w akcjach, akcje w jednym tempie i bardzo du¿o niecelnych podañ. Ma³o akcji strzeleckich jak na zespó³ Naprzodu. Chocia¿ ju¿ w 7 minucie Wojciech Kopyciok, móg³ zdobyæ bramkê na 1-0 dla gospodarzy, jednak nie wykorzysta³ sytuacji sam na sam z bramkarzem. Chwilê pó¼niej Tomasz Golly znalaz³ siê w doskona³ej sytuacji jednak strzelaj±c przerzuci³ pi³kê nad bramkarzem ale i bramk±. Jedna z nielicznych akcji go¶ci, b³±d ¶rodkowych obroñców i bramka dla go¶ci. Druga po³owa to ataki non stop zawodników gospodarzy, kot³uje siê pod bramk± Miko³owian, jednak bramka nie chce pa¶æ. Wreszcie w 87 min. po rzucie wolnym bramkê zdobywa bramkarz Krystian Kasza. Or³y graj± wtedy niestety ju¿ w 10 (czerwon± kartkê za otrzymuje Robert Kuza), jednak nie rezygnuj± ze zdobycia kolejnej bramki. Niestety b³±d w kryciu skutkuje faulem Krystiana Kaszy i rzutem karnym dla go¶ci. Koñcowy gwizdek i ...

Najlepszym zawodnikiem meczu by³ Dariusz Gaszi, który harowa³ za dwóch, podobnie jak Mariusz Adamczyk no i Krystian Kasza.

W przysz³ym sezonie kluby z naszego miasta rozegraj± mecz derbowy na poziomie A-klasy (¦l±sk spad z okrêgówki w sobotê), marne to jednak pocieszenie.

Rozczarowanie u zawodników Naprzodu jest ogromne, widaæ,¿e bardzo chcieli jednak w sporcie niczego nie da siê przewidzieæ z góry... To boisko weryfikuje plany, w  tym sezonie niestety Naprzód nie wywalczy³ awansu, widaæ, jednak koñcówka sezonu daje du¿e nadzieje na lepszym wynik w przysz³ym sezonie.

Treningi pierwszej dru¿yny: wtorek, czwartek i sobota godz. 17.00 mecz niedziela godz. 11.00