ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 488, wczoraj: 269
ogółem: 1 265 810

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Pisklaki na turnieju - relacja live - 6 miejsce:)

  • autor: bobel1983, 2015-01-02 11:51

"Pisklaki" trenera Marka Świerczyny dzisiaj t.j. 4.01.2015 r.

zadebitowały w oficjalnym turnieju w Rudzie Śląskiej.

Jest to debiut nie tylko najmłodszych piłkarzy naszego Klubu

ale i debiut na ławce trenerskiej - trenera Marka Świerczyny.

Na turniej pojechali: Wiktor Kubasa, Oskar Gondek,

Bartłomiej Gondek, Alan Kral, Aron Lamusga,

Daniel Śledziński, Adrian Rząsa i Bartosz Wencel 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-5988521.jpeg nowa-galeria-5988522.jpeg nowa-galeria-5988523.jpeg

W pierwszym meczu "Pisklaki" pokonały drużynę

Orlika Ruda Śląska 1 -0, w drugiem nie sprostały

gospodarzom turnieju  Gwieździe II 1-4 a w trzecim

pokonały MKS Zaborze 2-1

Jak na razie wszystkie 4 bramki dla Naprzodu

zdobył Bartosz Wencel. 

O godz. 12.00 Pisklaki zagrały z ESBANK RAP Radomsko

niestety doznając porażki 0 -6 i o godz.14.00 zagrają

mecz o 5 miejsce. Jak na razie humory dopisują i oby tak

do końca zawodów. 

Ostatecznie Pisklaki zajęli 6 miejsce w meczu o 5 lokatę

przegrali z Gwiazdą Ruda Ślaską 1-4 (bramka Bartosz Wencel:)

 

Poniżej szczegółowy plan meczów

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa

SR-S Gwiazda

Trampkarzy rocznika 2007 i młodszych

                                                                          

1.

Grupa A

8.30

MKS Zaborze

-

 Gwiazda II Ruda Śląska

:

2.

Grupa B

8.45

 AP Bielik

-

 Gwiazda I Ruda Śląska

:

3.

Grupa A

9.00

 Naprzód Lipiny

-

 Orlik Ruda Śląska

:

4.

Grupa B

9.15.

Grom Tychy

-

 Unia Kosztowy

:

5.

Grupa A

9.30

ESBANK RAP Radomsko

-

 MKS Zaborze

:

6.

Grupa B

9.45

 AP Bielik

-

 FA Będzin

:

7.

Grupa A

10.00

 Gwiazda II Ruda Śląska

-

 Naprzód Lipiny

:

8.

Grupa B

10.15

 Unia Kosztowy

-

 Gwiazda I Ruda Śląska

:

9.

Grupa A

10.30

 Orlik Ruda Śląska

-

 ESBANK RAP Radomsko

:

10.

Grupa B

10.45

 Grom Tychy

-

 FA Będzin

:

11.

Grupa A

11.00

 MKS Zaborze

-

 Naprzód Lipiny

:

12.

Grupa B

11.15

  AP Bielik

-

 Unia Kosztowy

:

13.

Grupa A

11.30

 Gwiazda II Ruda Śląska

-

 Orlik Ruda Śląska

:

14.

Grupa B

11.45

 Gwiazda I Ruda Śląska

-

 Grom Tychy

:

15.

Grupa A

12.00

 Naprzód Lipiny

-

 ESBANK RAP Radomsko

:

16.

Grupa B

12.15

 FA Będzin

-

 Unia Kosztowy

:

17.

Grupa A

12.30

 MKS Zaborze

-

 Orlik Ruda Śląska

:

18.

Grupa B

12.45

AP Bielik

-

 Grom Tychy

:

19.

Grupa A

13.00

Gwiazda II Ruda Śląska

 

ESBANK RAP Radomsko

:

20.

Grupa B

13.15

 FA Będzin

-

 Gwiazda I Ruda Śląska

:

 

II FAZA TURNIEJU

Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce 3. (Mecz o finał)

 

Mecze o miejsca trwają 1 x 13 minut

 

21. Mecz o finał                        godz. 13.30       1 miejsce Gr A ………………… - 2 miejsce Gr B ……………………… ……:……

22. Mecz o finał                        godz. 13.45       2 miejsce Gr A ………………… - 1 miejsce Gr B ……………………… ……:…… 

23. Mecz o miejsce 9               godz. 14.00                   5m. Gr A………………………-5m. Gr.B ………………………… ……:……

24. Mecz o miejsce 7               godz. 14.15                   4m. Gr.A………………………-4m. Gr.B ………………………… ……:……

25. Mecz o miejsce 5               godz. 14.30                   3m. Gr.A………………………-3m. Gr.B ………………………… ……:……

 

 

  1. Mecz o miejsce 3 godz. 14.45 

Drużyna przegrana z meczu nr 21 ……………………………- z przegraną z meczu nr 22 ………………………… ……

  1. Mecz finałowy o miejsce 1 godz. 15.00   

Wygrany z meczu nr 21…………………………………… -  Wygrany z meczu nr 22 ………………………………… ……:…

Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów            i nagród wszystkim uczestnikom turnieju około godziny 15.20.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [376]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Naprzód-AKS II Mikołów 4:0
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela