ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 401, wczoraj: 269
ogółem: 1 265 723

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Harmonogram turnieju Kamionka Cup 2015

  • autor: bobel1983, 2015-01-14 13:18

Zawodnicy Naprzodu Lipiny rocznika 2005 zagrają w turnieju halowym organizowanym przez zespół Kamionki Mikołów.

Będzie to pierwszy turniej halowy tej drużyny. Zawody są nagrodą dla chłopców za bardzo dobrą postawę w rundzie jesiennej oraz elementem przygotowania do wiosennych zmagań w lidze.

Powołania na turniej zostaną podane w piątek, po środowym i czwartkowym treningu. Pojadą oczywiście zawodnicy grzeczni oraz zaangażowani na zajęciach.

 

 

II MIKOŁOWSKI TURNIEJ NOWOROCZNY

KAMIONKA CUP 2015

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

 

SPOTKANIE

DRUŻYNA 1

DRUŻYNA 2

GR.

OD

DO

WYNIK

1

KS KAMIONKA B

AKS MIKOŁÓW

A

07:45

07:57

:

2

STRAŻAK MIKOŁÓW

GWAREK ORNONTOWICE A

A

07:59

08:11

:

3

SZOPIENICE

FORTUNA WYRY

B

08:13

08:25

:

4

NAPRZÓD LIPINY

GWAREK ORNONTOWICE B

B

08:27

08:39

:

5

GWAREK ORNONTOWICE A

AKS MIKOŁÓW

A

08:41

08:53

:

6

KS KAMIONKA B

STRAŻAK MIKOŁÓW

A

08:55

09:07

:

7

GWAREK ORNONTOWICE B

FORTUNA WYRY

B

09:09

09:21

:

8

SZOPIENICE

NAPRZÓD LIPINY

B

09:23

09:35

:

9

SILESIA BYTOM

KS KAMIONKA A

C

09:37

09:49

:

10

PIONIER TYCHY

BURZA BOROWA WIEŚ

C

09:51

10:03

:

11

STRAŻAK MIKOŁÓW

AKS MIKOŁÓW

A

10:05

10:17

:

12

GWAREK ORNONTOWICE A

KS KAMIONKA B

A

10:19

10:31

:

13

BURZA BOROWA WIEŚ

KS KAMIONKA A

C

10:33

10:45

:

14

SILESIA BYTOM

PIONIER TYCHY

C

10:47

10:59

:

15

NAPRZÓD LIPINY

FORTUNA WYRY

B

11:01

11:13

:

16

GWAREK ORNONTOWICE B

SZOPIENICE

B

11:15

11:27

:

17

PIONIER TYCHY

KS KAMIONKA A

C

11:29

11:41

:

18

BURZA BOROWA WIEŚ

SILESIA BYTOM

C

11:43

11:55

:

PRZERWA NA LOSOWANIE

11:57

12:05

 

19 - 1/4 FINAŁU

1A

DOLOSOWANE DWIE POZOSTAŁE DRUŻYNY, KTÓRE ZAJĘŁY 2 MIEJSCE I DWIE, KTÓRE ZAJĘŁY 3 MIEJSCA Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ PUNKTÓW

 

12:05

12:17

:

20 - 1/4 FINAŁU

1B

 

12:19

12:31

:

21 - 1/4 FINAŁU

1C

 

12:33

12:45

:

22 - 1/4 FINAŁU

DRUGA DRUŻYNA Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ PUNKTÓW

 

12:47

12:59

:

23 - 1/2 FINAŁU

ZWYCIĘZCA MECZU 19

ZWYCIĘZCA MECZU 20

 

13:01

13:13

:

24 - 1/2 FINAŁU

ZWYCIĘZCA MECZU 21

ZWYCIĘZCA MECZU 22

 

13:15

13:27

:

25 - O 3 MIEJSCE

PRZEGRANY MECZU 23

PRZEGRANY MECZU 24

 

13:29

13:41

:

26 FINAŁ

ZWYCIĘZCA MECZU 23

ZWYCIĘZCA MECZU 24

 

13:43

13:55

:

 



 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [405]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela