ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 404, wczoraj: 449
ogółem: 1 396 473

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Okazały jubileusz 95- lecia Klubu

  • autor: bobel1983, 2015-03-09 11:10

Wspaniały Jubileusz 95 – lecia istnienia Klubu,

którego obchody zostały zapoczątkowane 

w dniu 6 marca 2015 r. na pewno przejdzie do historii Klubu

ale i pewnie na długo zostanie w pamięci uczestnikom

tej uroczystości.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6031582.jpg nowa-galeria-6031583.jpg nowa-galeria-6031585.jpg

Najpierw bowiem, wszyscy uczestniczyli w mszy świętej, która odprawiona została w kościele pw. Św. Augustyna w  Świętochłowicach – Lipinach. Następnie dalsza część ceremonii odbyła się w świetlicy MPGK w Świętochłowicach. Patronatem honorowym uroczystość objął Dawid Kostempski – Prezydent m. Świętochłowice, który wraz ze swoimi zastępcami Bartoszem Karczem i Stanisławem Kormanem, uczestniczył w uroczystej akademii. Liczba gości liczyła ponad setkę, w tym Zarząd Klubu z najwyższymi władzami Klubu (Andrzejem Piontkiem - Prezesem, Robertem Pluta V-ce Prezesem oraz Antonim Piechniczkiem – Prezesem Honorowym i pozostałymi Członkami Zarządu Andrzejem Orlikowskim, Adamem Wenclem i Adrianem Gachem), Dyrektorem Osir Skałka, Dyrektorem MPGK, Komendantami Policji w osobie podinsp. Janusza Borkowskie, Straży Pożarnej w osobie bryg. Mirosława Kwiatkowskiego oraz Miejskiej w osobie Bogusława Bulińskiego, władzami Śląskiego Związku Piłki Nożnej w osobach Rudolfa Bugdoła i Stanisławem Mitasem, zawodnikami I drużyny oraz byłymi piłkarzy Klubu, oraz wielu innych wspaniałych gości. Uroczystość również uświetnił swoją obecnością Jan Szczęśniewski – Prezes Śląskiego Banku Żywności – jednocześnie Członek Zarządu Klub  a także władze innych Ślaskich Klubów Piłkarskich (w tym MKS "Śląsk" Świętochłowice).

Po oficjalnej części, wiele osób związanych z Klubem i wspierających Klub otrzymało za swoją działalność pamiątki i honorowe odznaki. Uroczystość uświetnił również swoimi występami Męski Chór Śląsk ze Świętochłowic. Ponadto dla wszystkich uczestników przygotowany był poczęstunek i ogromny tortem na czele, który wspólnie pokroili władze Klubu. Uroczystość została przygotowana oraz przeprowadzona z takim rozmachem, że nie sposób wszystkiego opisać. Słowo przewodnie tej uroczystości było jednak jedno i znane wszystkim, AWANS NAPRZODU DO KLASY OKRĘGOWEJ I OBCHODY 100 – LECIE W IV LIDZE.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział, pominięci w tym, krótkim reportażu niech nam wybaczą – uroczystość przerosła nasze wyobrażenie – dawno nie spotkaliśmy się z taką życzliwością ludzi obecnych na jubileuszu. Cieszmy się ogromnie, z popularności naszego Klubu oraz faktu, że jest tak dobrze postrzegany nie tylko przez Władze miejskie, władze związkowe (w trakcie uroczystości został odczytany lis pochwalny przesłany przez Zbigniewa Bońka - Prezesa PZPN) ale i wszystkich obecnych na naszej uroczystości – jeszcze raz bardzo dziękujemy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [590]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

Naprzód II Lipiny - UKS II Szopienice
Ładowanie...

Kalendarium

12

12-2019

czwartek

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa