dzisiaj: 114, wczoraj: 202
ogółem: 1 266 195

Grad bramek przy Łagiewnickiej

• autor: bobel1983, 2010-04-24 19:04

8 bramek padło w meczu Naprzodu z Lechią! Niestety ostateczny wynik jest niekorzystny dla lipinian którzy ulegli po zaciętym meczu 3-5! Warto też zauważyć, że po pierwszej połowie "Orły" przegrywały już 0-3 i po 15min. drugiej połowy doszli rywali na 3-3! Lecz ostatnie słowo należało do gości którzy zdobyli pod koniec jeszcze dwa gole i ostatecznie wygrali.

Mecz rozpoczął się od dwóch niewykorzystanych akcji Naprzodu. Później do głosu doszli goście którzy z biegiem czasu coraz lepiej radzili sobie na boisku rywala.I na efekty nie było trzeba długo czekać. Po jednym z takich wypadów prawą stroną błędzie w obronie i strzale głową Lechia wyszła na prowadzenie. Kolejny atak Lechii i rzut wolny z około 20m. Błąd popełnia bramkarz gospodarzy i było 0-2! Trzecia bramka padła po kolejnym błędzie obrony i było 0-3!!! Drugie 45min Naprzód rozpoczął od szturmowych ataków na bramkę gości. Już w 47min piłka wrzucona z rzutu wolnego przez Wencla na bramkę zamienia ją Serek i jest 1-3. Nie minęło 5min a piłkę wrzuconą przez Ploszcyce z prawej strony przejmuje Serek i było już tylko 2-3! Po kolejnych atakach na bramkę Lechii błąd popełnia bramkarz gości i Ploszczyca doprowadza do wyrównania! Gdy wydawało się że, kolejne bramki dla Naprzodu to tylko kwestia czasu, błąd w wyprowadzaniu piłki popełniają zawodnicy gospodarzy i goście oddają celny strzał na bramkę błąd bramkarza i 3-4 dla Lechii! Ataki Naprzodu do końca meczu były szarpane a zawodnicy razili niedokładnością. Goście w ostatnich minutach meczu wyprowadzili kontrę i ustalili wynik meczu na 3-5.                                                     W 70min. swój debiut w drużynie Naprzodu zaliczył bramkarz Krzysztof Dziemiera.