dzisiaj: 24, wczoraj: 494
ogółem: 1 922 443

Naprzód przegrywa w Katowicach

• autor: bobel1983, 2010-05-01 14:11

5 bramek strzelili zawodnicy Naprzodu. Lecz niestety w tym 2 bramki samobójcze! Od początku spotkania goście dyktowali warunki na boisku czego efektem była bramka zdobyta przez Patryka Bochnię po ok.20min gry. Kilka minut później ten sam zawodnik kopnął rywala bez piłki i ujrzał czerwoną kartkę osłabiając swój zespól.  Osamotniony Łukasz Grzesik miał spore problemy w ataku aby zagrozić bramce gospodarzy! Więcej poniżej:

Gdy wydawało się że, gospodarze doprowadzą do wyrównania grając w przewadze Robert Serek zdecydował sie na samotny rajd od połowy boiska i mijając rywali jak tyczki wyszedł z bramkarzem sam na sam i było 2:0 dla lipin. Katowiczanie ruszyli do zdecydowanych ataków lecz niedokładność i nerwy utrudniały im grę. Gdy sędzia główny doliczył 2min do końca wydawało się że, nic złego drużynie gości nie grozi. Ale ostatnia akcja gospodarzy i niedobra próba wybijania piłki z linii bramkowej przez Dawida Bigosa i było już tylko 2:1 dla Naprzodu. Od początku drugiej polowy katowiczanie ruszyli do ataku całym zespołem i po ok 25min gry gospodarze prowadzili już z grającym w "10" Naprzodem 4:2 (w tym jedną bramkę samobójcza strzelił R.Serek). Goście nabrali ochoty do gry kiedy drugą żółtą kartkę otrzymał obrońca gospodarzy i siły na boisku się wyrównały. Efekt to ładny strzał Serka z rzutu wolnego z ok 25m. i było już tylko 4:3 dla FC. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć Naprzód miał kilka dogodnych sytuacji.

Treningi w tym tygodniu odbędą się o godz. 18:30 - wtorek, czwartek, piątek

autor: ~anonim 2010-05-02 21:19:34

avatar kto dyktował warunki bo nie dowidze przecież wygrało 1.FC i kto wygrał mecz 1.FC 1. FC.......

autor: ~$ 2010-05-03 12:12:37

avatar do anonim - Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoim atutem! widać mało inteligentna z ciebie osoba!!!