dzisiaj: 382, wczoraj: 269
ogółem: 1 265 704

Wygrana w Bielszowicach!!!

• autor: bobel1983, 2010-05-22 20:07

Trzy mecze 9 punktów takim bilansem mogą sie poszczycić zawodnicy z Lipin. Bardzo dobrze spisał się dziś Naprzód wygrywając z trudnym rywalem 2:0! Trzeba zaznaczyć, że obrona Naprzodu zagrała dziś na zero z tyłu co często się nie zdarza. Ostatnia taka sztuka udała się im 27.09.2009r w meczu z Podlesianką Katowice wtedy padł wynik 1:0. Cichym bohaterem Naprzodu był Roman Gawenda który zagrał bardzo dobry mecz strzelając gola i zaliczył asystę przy drugiej bramce. W obronie również zachowywał się bardzo spokojnie nie popełniając żadnego błędu.Więcej poniżej:

Mecz rozpoczął się od ataku gospodarzy i groźnego rzutu rożnego na szczęście dla gości nie było żadnych konsekwencji bramkowych. Z każda minutą spotkania Naprzód przejmował inicjatywę i stwarzał coraz groźniejsze ataki. W 15 min. rzut rożny wykonywał Naprzód zamieszanie pod bramka i na strzał z woleja decyduje się Roman Gawenda, bramkarz Jastrzębia mógł tylko popatrzeć jak piłka wpada mu do bramki. Po tej bramce gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków lecz dobrze spisywała się obrona i bramkarz Naprzodu! Goście wyprowadzali groźne kontry po których mogły paść kolejne bramki lecz brakowało dokładności. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Naprzód prowadził 1:0 z Jastrzębiem. Druga połowa to szturmowe ataki gospodarzy które kończyły się ... na obronie Naprzodu. Na bramkę "Orłów" nie oddano w drugiej połowie żadnego celnego strzału!!! Goście wyprowadzali kontry które przy odrobinie szczęścia ( 2 poprzeczki ) mogły zakończyć się kolejnymi bramkami. W 70 min. rzut rożny wykonują goście i znowu Gawenda decyduje się na strzał. Piłka odbijając się od poprzeczki trafia do Łukasza Grzesika a ten głową podwyższa wynik na 2:0! Pod koniec meczu za faul w polu karnym na R.Serku sędzia podyktował rzut karny. Jego wykonawcą był Adam Wencel lecz  ten nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy z 11 metrów. W drugiej połowie mecz się zaostrzył, gospodarze nie przebierali w środkach i brutalnie faulowali zawodników Naprzodu. Efekt to kontuzja łydki i odbite korki u Łukasza Ploszczycy.

W sobotę na Łagiewnicka przyjeżdża GKS II Katowice który zajmuje czołowe miejsce w A Klasie. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!!

Treningi odbędą się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz 18:00!!!