dzisiaj: 185, wczoraj: 97
ogółem: 1 265 238

0:7 zgłoś się!!!

• autor: bobel1983, 2010-05-30 07:24

Niespodzianki w Lipinach nie było! Seria trzech zwycięstw Naprzodu została "brutalnie" przerwana przez GKS II Katowice. Naprzód nie sprostał wymaganiom jakie postawił mu lider A klasy i uległ na własnym boisku aż 0:7 (0:5). Naprzód mógł zdobyć w tym meczu gole lecz skuteczność nie była ich mocną stroną. Więcej poniżej:

Spotkanie jak można się było spodziewać zaczęło się od zdecydowanych ataków GKS-u które z każda minuta były coraz groźniejsze. W tym czasie Naprzód miał też dwie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Pierwszą miał Łukasz Grzesik, piłkę po jego strzale na rzut rożny sparował bramkarz. Drugą zmarnował niecelnym podaniem po minięciu kilku rywali Wojciech Kopyciok! Wynik remisowy utrzymywał się do 25min. Później zaczęło się ostre strzelanie w wykonaniu zawodników gości. W ciągu 20 minut goście strzelili aż 5 bramek. Po każdej kolejnej bramce z zawodników Naprzodu schodziła wiara w korzystny rezultat co powodowało niedokładność i chaos w grze na boisku. Do przerwy było już wiadomo, że dziś GKS punktów w Lipinach nie straci a zawodnicy Naprzodu muszą wziąść się ostro do pracy jeśli nie chcą pogromu. Po przerwie ataki katowiczan zmalały choć bramkarz Naprzodu Marcin Antoniak nie narzekał na brak pracy. Po jednym z rzutów rożnych GKS podwyższa na 6:0! Pod koniec meczu napastnicy Naprzodu marnują dwie 100% sytuacje. Grzesik w sytuacji sam na sam strzela wprost w bramkarza a drugą "setkę" marnuje Serek, który nie trafia głową w piłkę będąc na polu bramkowym! 7 bramka pada w doliczonym czasie gry z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką. Szkoda niewykorzystanych sytuacji może wtedy porażka nie była by AŻ tak bolesna.

Już w najbliższą środę tj. 2.06.2010r o godz.16:00 na boisku Hetmana Katowice w Dąbrówce Małej Naprzód rozegra zaległe spotkanie 17 kolejki z Rozwojem II Katowice. Rozwój to obok GKS-u drugi kandydat do awansu do ligi okręgowej.

Trening przed ciężkim meczem z Rozwojem odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:30!!!