Przegrywamy z Rozwojem 0:2

• autor: bobel1983, 2010-06-02 18:43

Kadra Naprzodu liczy tylko 16 zawodników a wczesna pora (godz.16:00) rozegrania zaległego meczu z Rozwojem sprawiła, że w meczowym protokole znalazło się tylko 12 nazwisk w tym dwóch bramkarzy!!! Naprzód mimo okrojonego składu zagrał bardzo ambitnie i gdyby nie problematyczny rzut karny wynik mógł być korzystny dla gości z Lipin.Więcej poniżej:

Cała pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy którzy mimo kilku prób nie zdołali zdobyć gola. Na przeszkodzie kilkakrotnie stawała poprzeczka lub piłka mijała bramkę gości w znacznej odległości. Pod koniec pierwszej połowy Rozwój wykonywał rzut rożny. Strzał głową napastnika gospodarzy z 6metrów najwyższym trudem broni Marcin Antoniak. Naprzód zaś od początku nastawił się na grę z kontry i gdyby Łukasz Ploszczyca zachował więcej zimnej krwi mógł zdobyć gola dla Naprzodu! Również dalekie wykopy bramkarza Naprzodu do szybkich napastników sprawiały duże problemy obronie Rozwoju po których kilkakrotnie były wykonywane rzuty rożne. Do przerwy jednak był remis 0:0. W 48min nastąpiła akcja która ustawiła mecz. Napastnik Rozwoju po "Faulu" pada w polu karnym a sędzia dyktuje "11". Kilka sekund wcześniej faulowany był Roman Gawenda i to na nim sędzia powinien odgwizdać przewinienie. Strzał zawodnika gospodarzy jest nie do obrony i było 1:0. Druga bramka padła kilka minut później po ładnej akcji prawą stroną i przypadkowym uderzeniu zawodnika gospodarzy! Do końca meczu wynik nie uległ zmianie choć gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku. Goście również próbowali zdobyć honorowego gola ale ich próby nie przyniosły żadnego rezultatu.

W polu zadebiutował bramkarz Naprzodu Krzysztof Dziemiera który musiał zastąpić w 65min. kontuzjowanego Dawida Bigosa.

Trening odbędzie się w piątek o godz. 18:30!

Jubileusz Klubu