dzisiaj: 294, wczoraj: 338
ogółem: 1 922 219

Podział punktów w Lipinach

• autor: bobel1983, 2010-06-13 14:35

Bramki, kartki, emocje i ciekawe akcje to dziś było w meczu Naprzodu Lipiny z MKS-em II Siemianowice Śl. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali się dobrze mimo wysokiej temp. i święcącego przez cały mecz słońca. Gospodarze tym meczem przerwali serię trzech porażek z rzędu. W kadrze na to spotkanie zabrakło Łukasza Grzesika który pauzował za żółte kartki. Więcej poniżej:

W pierwszej połowie Naprzód miał parę sytuacji do zdobycia gola. Wykorzystana została jedna w 25min po nieporozumieniu bramkarza z obroną. Do bezpańskiej piłki dopadł Robert Serek i pewnym strzałem w długi róg daje prowadzenie Naprzodowi. Obrona gospodarzy dawała dziś sporo "prezentów" niedokładnymi podaniami zawodnikom gości efektem czego były dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem Naprzodu. Na szczęście dla "Orłów" oba pojedynki wygrał Marcin Antoniak. W 45min. rzut wolny wykonują goście, piłka została wrzucona w  pole karne i błąd popełnia dobrze do tej pory grający M.Antoniak nie wychodząc do piłki. Napastnik gości z bliska głowa zdobywa bramkę dla MKS-u. Wynik do przerwy 1:1!

Druga połowa zaczęła się od akcji gości i sytuacji sam na sam. I po raz kolejny bramkarz gospodarzy okazuje się lepszy od napastnika gości. W 55min Roman Gawenda przy próbie wybicia piłki napastnikowi gości fauluje go. I ku zdziwieniu wszystkich sędzia pokazuje mu czerwoną kartkę!!! Mimo że, Naprzód grał w osłabieniu stwarzał sobie sytuacje pod bramką gości. W 70min. na rajd prawą stroną decyduje się Adam Ślęzok wrzuca piłkę w pole karne a nieporozumienie bramkarza z obrońca wykorzystuje R.Serek i daje prowadzenie gospodarzom. Gdy wydawało się że, Naprzód po ciężkim boju pokona MKS w 89min wrzutkę z lewego skrzydła głową wykańcza napastnik gości i był remis. Do końca meczu bramki już nie padły i mecz zakończył się wynikiem 2:2

Skład Naprzodu: Antoniak - Gawenda, Wencel, Kopyciok, Pękała - Fila, Sowiński (46min Ślęzok), Ploszczyca (35min.Bigos), Sitko - Świerczyna, Serek

20.06.2010r. o godz.11:00 Naprzód Lipiny będzie podejmował Orła Mokre! Będzie to ostatnie spotkanie ligowe w sezonie 2009/10! Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Treningi w tym tygodniu: wtorek, czwartek, piątek godz. 18:30