dzisiaj: 130, wczoraj: 557
ogółem: 1 266 009

Porażka po dogrywce

• autor: bobel1983, 2010-08-17 21:20

Niestety Naprzód nie poradził sobie z Podlesianką Katowice w 1 rundzie Pucharu Polski i przegrał po dogrywce 3:4. Nic nie zapowiadało porażki gospodarzy którzy po 25min gry prowadzili z Podlesianką 3:0!!! A okazji na podwyższenie wyniku nie brakowało! Goście w pierwszej połowie oddali jeden strzał na bramkę Adama Dziekana. Niestety strzał był precyzyjny i bramkarz gospodarzy mógł tylko obserwować jak piłka wpada mu do bramki. Więcej poniżej:

Festiwal bramek rozpoczął w 8min. meczu Robert Serek który otrzymał idealną piłkę z rzutu rożnego i z odrobiną szczęścia pakuje ją do bramki. Kilka minut później Sebastian Sitko decyduje się na rajd lewą stroną boiska. Mija kilku rywali i nie daje szans bramkarzowi gości. Po ok.15min było już 2:0 dla Naprzodu. Trzecia bramka to dobitka strzału R.Serka przez Patryka Bochnie i było 3:0!!! Wtedy wydawało się, że gospodarze spokojnie dowiozą korzystny rezultat do końca i awansują do 2 rundy PP. Niestety goście po 30min. chaosu w obronie wyprowadzili groźną kontrę i po ładnym strzale zawodnika Podlesianki piłka wpada do bramki. Od tego momentu goście zaczęli przeważać na boisku. Do przerwy wynik brzmiał jednak 3:1 dla Naprzodu.

Druga połowa to zdecydowana przewaga gości. Naprzód zaś wyprowadzał nieliczne kontry które i tak kończyły się na obronie Podlesianki. Już po paru minutach drugiej połowy Podlesianka zdobywa kontaktową bramkę i było 3:2. Jedyną 100% okazję w drugiej połowie dla Naprzodu zmarnował Artur Duda który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. W ok.80min Podlesianka doprowadza do wyrównania!!! Do końca meczu wynik nie uległ zmianie choć goście mieli kilka dogodnych sytuacji. Za każdym razem górą był Krzysztof Dziemiera bramkarz Naprzodu.

Rozstrzygająca o awansie bramka padła na kilka minut przed końcem drugiej części dogrywki. Mimo usilnych starań gospodarzy bramka wyrównująca nie padła i Naprzód odpada już w 1 rundzie PP.

Trzeba jedna zaznaczyć że w drużynie Naprzodu nie było dziś Ł.Grzesika, A.Pękały, W.Kopycioka i kontuzjowanego R. Gawendę.