dzisiaj: 299, wczoraj: 494
ogółem: 1 922 718

Orły w końcu zwycięskie

• autor: bobel1983 & Syr, 2010-10-02 21:59

Naprzód odniósł dziś pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pokonując na własnym boisku rezerwy AKS-u Mikołów 4:0! "Katem" gości z Mikołowa okazał się Robert Serek zdobywca 3 bramek! Czwarte trafienie dołożył drugi z napastników Łukasz Grzesik! Więcej poniżej:

Od poczatku meczu druzyna Naprzodu dominował na boisku i mogła zdobyć 2 bramki. Pierwszą dogodną sytuację zmarnował Robert Serek który z 5 metrow podał piłkę głową do rąk bramkarza gości. Drugą "100" marnuje Łukasz Grzesik ktory w sytuacji sam na sam uderzył w prosto w bramkarza. Około 30 min dobrą piłkę w środku pola dostaje Serek ktory mija dwóch rywali i w sytuacji sam na sam strzela pierwszego gola w tym spotkaniu i Naprzód prowadził 1:0. Po tym golu do głosu doszła drużyna gości która stwarzała sobie dogodne sytuacje lecz ich zawodnicy nie potrafili skierować piłki do pustej bramki lub na wysokości zadania stawał Krzysztof Dziemiera! bronil

W 2 połowie obraz gry nie uległ zmianie. Goście atakowali a bramki zdobywali piłkarze Naprzodu. W 50 min strzał z 16 metrów oddaje Ł.Grzesik bramkarz AKS wypluwa piłkę przed siebie. Z takiego prezentu korzysta R.Serek i jest 2-0! W 83 min dobrą akcję w środku pola rozpoczął Serek który podaje na skrzydło do Wojtka Kopycioka. Ten popisuje się chirurgiczną dokładnością przy podaniu do R.Serka który strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu. Kropkę nad 'i' postawil Ł.Grzesik który wykorzystuje dobre podnanie z własnej połowy od Adama Wencla i w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi i było 4-0!!!