dzisiaj: 210, wczoraj: 97
ogółem: 1 265 263

Rozjechany Strażak!!!

• autor: bobel1983, 2010-11-07 15:13

Naprzód Lipiny nie dał dziś szans Strażakowi Mikołów wygrywając 4:1(2:1). Hattrickiem popisał się Łukasz Grzesik a czwartego gola z rzutu karnego dołożył Adam Wencel. Do tego trzech "100%" okazji nie wykorzystał M.Świerczyna. Goście również mogli powiększyć swój dorobek bramkowy w tym meczu. Na szczęście dla miejscowych nawet z rzutu karnego goście nie potrafili zdobyć gola. Żółte kartki ujrzeli Gadomski i Fila. Więcej poniżej:

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy którzy już w 5min. za sprawą Łukasza Grzesika wychodzą na prowadzenie. Po tej bramce "Orły" mają jeszcze dwie stuprocentowe okazje na podwyższenie prowadzenia lecz w obu przypadkach piłki strzelone przez M.Świerczynę mijają bramkę o centymetry. Po ok. 30min spotkania składna akcja Strażaka i ładnym technicznym strzałem w samo okienko popisuje się zawodnik gości i było 1:1. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się remisem szybka akcja Naprzodu i po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Grzesik który nie daje szans bramkarzowi gości.

Po przerwie to goście przeważali na boisku i gdy wydawało się że bramka wyrównująca to tylko kwestia czasu to gospodarze wyprowadzają kontrę i składający się do strzału z 14 metrów Świerczyna jest faulowany a sędzia bez wahania wskazuje na "wapno". Pewnym egzekutorem jedenastki jest A.Wencel i Naprzód prowadził już 3:1. Naprzód poszedł za ciosem i kilka minut później Grzesik strzela bramkę na 4:1 dla Naprzodu. W 89min za faul w polu karnym na zawodniku gości sędzia dyktuje rzut karny. Strzelec "11" trafia w słupek a a dobitka również nie jest celna. Mecz zasłużenie wygrywa Naprzód 4:1 który powoli pnie się w górę (środek) tabeli.