ŚKS Naprzód Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 39, wczoraj: 459
ogółem: 1 395 659

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Mobilna Akademia Młodyc Orłów
Ładowanie...

Buttony

Aktualności

Przekręt w meczu Orzeł-Jastrząb

  • autor: bobel1983, 2011-04-26 18:54

Na stronie drużyny z Bielszowic ukazało się następujące oświadczenie!!!

W związku ze skandalicznym zachowaniem

klubu LKS Orzeł Mokre, 
zarząd klubu TP Jastrząb

Bielszowice wystosował oficjalne pismo

do Związku Śląskiego o ukaranie winnych oszustwa.

Oto poniżej treść pisma:

W imieniu zarządu TP Jastrząb Bielszowice zwracamy się do Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz wydziału dyscypliny o podjęcie kroków w celu ukarania winnych oszustwa. Przypominamy, że  w  dniu 02.04.2011r w spotkaniu  Klasy „A” pomiędzy: ORZEŁ Mokre a  JASTRZĄB  Bielszowice wystąpił zawodnik Adam Łach, który był ukarany odsunięciem od jednego meczu mistrzowskiego, po otrzymaniu w poprzednim meczu czwartej żółtej kartki w bieżącym  sezonie 2010/2011. Zawodnik  i  zarząd klubu ORZEŁ Mokre wiedząc, że zawodnik nie może wystąpić w kolejnym meczu mistrzowskim, wystawili go w podstawowym składzie .
Na sprawozdaniu ze spotkania ORZEŁ – JASTRZĄB nie figuruje jego 
nazwisko. Fakt  uczestnictwa w zawodach zawodnika Adama Łach udokumentowany jest zdjęciami do oficjalnego zgłoszenia powyższego oszustwa. Zawodnik Adam Łach wystąpił w barwach Orła Mokre przeciwko TP Jastrząb na kartę zawodnika o nazwisku Tomasz Smykla z numerem 2. 
Powyższe fakty wskazują  jednoznacznie na działanie z premedytacją kierownictwa klubu. Zawodnicy których  podejrzewa się o dokonanie powyższego czynu, notorycznie uchylają się od stawienia przed komisją gier i  dyscypliny podokręgu Katowice, pomimo  dwóch wezwań w celu przeprowadzenia konfrontacji w obecność działaczy podokręgu.

Ponadto zawodnicy Adam Łach i Patryk Duran w dalszym ciągu reprezentują w  kolejnych spotkaniach Orła Mokre, pomimo tak rażących zarzutów.

Prosimy o jak najszybsze wymierzenie kary przez Śląski Związek Piłki Nożnej by  oczywiste przekroczenie  przepisów rozgrywek oraz norm etycznych zostało napiętnowane.

Wszystkim nam zależy na tym, żeby piłka nożna była oczyszczona z oszustw, kłamstwa i korupcji oraz czynów nie mających nic wspólnego ze sportowym współzawodnictwem

zarząd   TP „Jastrząb” Bielszowice.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [604]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Losowa galeria

(PP) Naprzód II Lipiny - Wawel Wirek
Ładowanie...

Kalendarium

11

12-2019

środa

12

12-2019

czwartek

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek