dzisiaj: 161, wczoraj: 70
ogółem: 1 914 095

Punkty zastają przy Łagiewnickiej!!!

• autor: bobel1983, 2011-05-07 18:43

Naprzód Lipiny pokonał po stojącym na niezłym poziomie meczu Kolejarz 24 Katowice 2:1 (2:1). Bramki dla miejscowych zdobył Dawid Gadomski. Bramek mogło być zdecydowanie więcej gdyby piłkarze obu ekip byli bardziej skuteczniejsi. W tym meczu nie mogli zagrać podstawowi zawodnicy Naprzodu K.Dziemiera-kontuzja i R.Serek-kartki. Więcej poniżej:

W pierwszej połowie to drużyna gości dominowała na boisku. Cóż z tego jeśli z celnością u Katowiczan było trudno. Naprzód zaś ograniczył się do wyprowadzania szybkich kontrataków po których w 15 min w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej odnalazł się "Gadom" i z 8metrów pakuje piłkę do bramki obok rozpaczliwie interweniującego bramkarza Kolejarza. Po tej bramce obie ekipy wymieniają ciosy lecz bliżej zdobycia bramki byli goście. W 38min. rzut wolny z 25metra wykonuje zawodnik gości. Uderza tak precyzyjnie że piłka wpada do bramki. Tu "wielbłąda" popełnia występujący po 11 miesiącach przerwy w graniu i trenowaniu bramkarz Marcin Antoniak. Koledzy z drużyny szybko jednak poprawili samopoczucie "Cabajowi". Łukasza Ploszczycy idealnie obsłużył D.Gadomskiego a ten nie miał problemów ze strzeleniem gola na 2:1! Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 dla Naprzodu.

Druga część spotkania jeszcze dobrze się nie rozpoczęła a mogło być już 2:2! Najlepszy zawodnik gości zakręcił 3 zawodnikami Naprzodu na 16 metrze i znalazł się w sytuacji sam na sam z M.Antoniakiem. Na szczęście golkiper gospodarzy ratuje wynik skuteczną interwencją. Potem do głosu doszli gospodarze którzy przejęli inicjatywę w meczu. Stworzyli sobie KILKANAŚCIE okazji do zdobycia bramek lecz M.Świerczyna, D.Gadomski, A.Duda, S.Sitko, Ł.Ploszczyca mięli kłopoty z celnością lub na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany bramkarz Kolejarza. Pod koniec meczu błąd w obronie Naprzodu i przed szansą na wyrównanie staje napastnik gości. Na szczęście dla gospodarzy skuteczną interwencją popisuję się bramkarz gospodarzy. Do końca wynik nie ulega zmianie i Naprzód zasłużenie wygrywa 3 spotkanie z rzędu!!!

Za tydzień "Orły" jadą na mecz z liderem A Klasy Rozwojem Katowice!!! O punkty będzie ciężko ale liczymy na miłą niespodziankę!!!