dzisiaj: 189, wczoraj: 97
ogółem: 1 265 242

Wysoka porażka z liderem

• autor: bobel1983, 2011-05-14 18:55

Nie udało się sprawić niespodzianki zawodnikom Naprzodu którzy ulegli w Szopienicach  rezerwom Rozwoju 2:6. Gospodarze wzmocnieni kilkoma zawodnikami pierwszej drużyny przez całe spotkanie dominowali na boisku. Bramki dla Naprzodu zdobyli Wotek Kopyciok i Marek Świerczyna. Po tej porażce Naprzód nadal zajmuje 5 miejsce w tabeli.

Więcej poniżej:

Festiwal strzelecki rozpoczął się już w 4min kiedy to po błędzie obrony padł pierwszy gol dla lidera A klasy. Po 14 min było już 2:0 dla Rozwoju tu również obrona gości mogła zachować się nieco lepiej. W ok. 35min spotkania dobrą okazję mieli zawodnicy Naprzodu, lecz doświadczony Piotr Fila nieczysto trafił w piłkę która minęła bramkę Rozwoju. Przed przerwą Rozwój mógł zdobyć jeszcze 2 gole. Na szczęście dla gości dobrze między słupkami spisywał się Krzysiek Dziemiera.

W drugiej połowie Rozwój zdobywa jeszcze 4 bramki w tym jedna z wątpliwego rzutu karnego. Naprzód również miał kilka swoich sytuacji na zdobycia gola lecz dziś bolączką Naprzodu była dokładność. Gole na "otarcie łez" zdobyli W.Kopyciok w zamieszaniu pod bramką gospodarzy. Drugi gol padł po ładnej akcji D.Gadomskiego a całość zakończył M.Świerczyna.

Już w sobotę o godz. 16:00 do Lipin przyjeżdża wicelider Orzeł Mokre. W rundzie jesiennej nasze "Orły" z Lipin przegrały z Orłem Mokre 0:6.