dzisiaj: 128, wczoraj: 557
ogółem: 1 266 007

Naprzód 2:2 Orzeł

• autor: bobel1983, 2011-05-21 19:55

Rozpędzony wicelider z Mokrego został zatrzymany w Lipinach. Po stojącym na dobrym poziomie pojedynku który odbył się przy bardzo mocno padającym deszczu padł remis 2:2. Drużyna gości od 48min. grała w "10". Gole dla Naprzodu strzelił Robert Serek. Więcej poniżej:

Pierwsza połowa się jeszcze dobrze nie rozpoczęła a prowadzenie objęli goście. Błąd Wojtka Kopycioka i  sytuacji sam na sam nie marnuje zawodnik Orła. Odpowiedź Naprzodu była natychmiastowa. Bramkarz gości za słabo wykopnął piłkę z "5" którą przejął Świerczyna. Ten wypatrzył dobrze ustawionego Serka na 20 metrze który mija jeszcze obrońce i bramkarza i było 1:1. Potem spotkanie się wyrównało i obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola. Najlepszą dla gospodarzy zmarnował Serek który minął 5 rywali i w sytuacji sam na sam strzela obok bramki. Gościom na drodze do zdobycia bramki stawała celność bądź bramkarz gospodarzy. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Druga część meczu rozpoczęła się od niesportowego zachowania zawodnika gości który ujrzał chwilę potem czerwoną kartkę. Z tej przewagi nie potrafili skorzystać gospodarze którzy marnowali swoje okazje. Najlepszą miał M.Świerczyna. Piłka po jego strzale stanęła w podbramkowym błocie a chcącego dobić piłkę R.Ploch uprzedził obrońca Orła. Gdy wydawało się że obie drużyny już nie są w stanie strzelić gola w 80min. rzut rożny dla gości daje im prowadzenie. Pięknym strzałem głową popisuje się zawodnik Orła który trafia w samo okienko bramki K.Dziemiery. Naprzód nie podłamał się straconym golem i szybko wziął się do odrabiania strat. Udało się to w 86min również po rzucie rożnym. W polu bramkowym!!! najlepiej zachował się Serek który z bliska pakuje piłkę do bramki. Po tym strzale goście reklamowali u sędziego rękę zawodnika Naprzodu. Sędzia jednak zaliczył trafienie i mecz zakończył się sprawiedliwym 2:2.